Лікування катаракти - через оздоровлення організму
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Лікування катаракти - через оздоровлення організму

Катаракта - підступна хвороба. Справа в тому, що на початкових стадіях, коли лікування більш ефективне, проявів захворювання мало, і люди не звертають на них уваги.

Основним симптомом катаракти є погіршення зору: зображення стає мутним, розпливчастим, перед очима появляються мушки, чорні цятки. Це свідчить про помутніння кришталика ока. На ньому почали відкладатися солі. Якщо в и помітили у себе перші ознаки зниження гостроти зору, то відразу ж потрібно звернути увагу на роботу очисних органів: нирок та печінки.Адже якщо нирки працюють поган, то на кістках, у суглобах, судинах, м'язах, а також на кришталику ока відкладаються білі лужні солі.

Тому на початку лікування потрібно налагодити сольовий обмін в організмі. Використовують для цього майже усі рослини, які зцілюють остеохондроз. Тобто ті, які виводять білі солі, бо саме вони завдають шкоди і хребту, і суглобам, і кришталику ока. Якщо у вас остеохондроз, то є велика ймовірність розвитку катаракти, тому що ці хвороби пов'язані.

Причин, які приводять до винекнення захворювання багато. Це можуть бути травми очей, захворювання, такі як глаукома, сильна короткозорість, хвороби щитовидної залози, аутоімунні, цукровий діабет, променева хвороба, отруєння солями важких металів. Катаракта може бути навіть вроджена, коли немовля з'являється на світ уже зі зниженням зору та помутнінням кришталика. Вікова катаракта, яка зустрічається у людей похилого віку, найчастіше розвивається від зниження обміну речовин. Провокуючими факторами для винекнення цієї хвороби є неправильний спосіб життя, зокрема паління. Цигарковий дим украй шкідливо діє на слизову оболонку ока. Страждають навіть ті люди, які не палять, а просто знаходяться поряд із курцем.

Офіційна медицина для лікуванння катаракти пропонує операцію із заміною кришталика ока штучним. Але заміна кришталика не усуває причини. І нерідко після операції людина знову бачить нечітко.

Добре нормалізує сольовий обмін, налагоджує роботу нирок, виводить солі з організму та очищує від них кришталик ока золотарник канадський. Але запам'ятайте! Золотарник канадський - рослина отруйна, і передозування не припустиме!

Також добре виводить білі солі хрін. Він допомагає очищати кришталик ока. Проте є і протипоказання: при підвищеній кислотності, гастриті ліки з хрону вживати не можна.

Лікувати катаракту допоможе рослина очанка. Особливо корисна вона людям із підвищеним тиском, нездоровими нирками. Очанка нормалізує тиск, налагоджує функцію нирок і лікує катаракту.

У багатьох із нас на підвіконнях росте у вазонах герань, або, як її ще називають, калачик. Ця квітка також стане у пригоді. Настоєм герані (1 чайна ложка - на склянку води) змочіть бинт, складений у четверо, та прикладайте, як компрес до очей упродовж місяця. А після тижневої перерви повторіть лікування. 

А ось ще один рецепт ліків. І тут знову допоможе кімнатна рослина - алоє. Соком алоє здавна лікували катаракту. Одну частину соку алоє змішували з десятьма частинами кип'яченої охолоджеої води. Сумішшю закрапували очі: по 1 краплі в кожне око. Курс лікування - три тижні, а потім робили на тиждень перерву. Далі за потреби лікування продовжували.

Наталія Земна