Подолаємо гіпертонію без хімії
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Подолаємо гіпертонію без хімії

Гіпертонія - непросте захворювання. До нього призводить чимало факторів, а відтак боротися із ним потрібно комплексно. Для того, щоб призначити ефективне лікування природними ліками з арсеналу «Зеленої планети», раджу звернутися Вам до нашої аптеки. Лікар після дослідження стану Вашого здоров'я, ознайомлення із попередньою схемою лікування призначить наші ліки. І лише він зможе порадити, від яких хімічних пігулок варто відмовитися чи як поступово перейти виключно на природні ліки тощо.

В арсеналі «Зеленої планети» є помічні засоби, зокрема Гіпертан. Досвід лікуванням ним тисяч хворих по всій Україні підтвердив, що ці ліки успішно борються із гіпертонією, навіть запущеною, але якщо при цьому, звісно, усунено з організму всі причини недуги. Тож зверніться до нашої аптеки - і Вам обов'язково допоможуть.

Щодо аспірину, чи приймати його для профілактики, то вчені не припиняють вести суперечки про корисність та шкідливість аспірину. Найновіші дослідження зарубіжних експертів підтвердили, що аспірин завдає серйозної шкоди здоров'ю, адже його щоденне вживання збільшує ймовірність виникнення внутрішньої кровотечі. Ці хімічні піки дуже сильно подразнюють слизову оболонку шлунка та інші органи шлунково-кишкового тракту. Прийом аспірину для профілактики серцевих хвороб не є виправданим: від цього препарату організмові більше шкоди, ніж користі.

Наші ж мудрі предки відшукували поміч у природі. Здавна для них найпершим «аспірином» та «анальгіном» була звичайна верба. Користувалися ліками з її кори (доведено тисячолітнім досвідом, що кора верби допомагає лікувати всі запальні процеси в організмі, ревматизм, невралгію, хвороби шлунка та кишківника і багато інших).

Ліки з аронії
Нагадаю, що походить вона з Північної Америки. На території України її вирощують як плодову, лікарську та декоративну рослину. З лікувальною метою використовуються плоди, які збирають у вересні - жовтні та використовують свіжими або сушать (сушені плоди можна придбати і в аптеках).

Рослина має гіпотензивні, спазмологічні, протизапальні, капілярозміцнюючі, сечогінні й жовчогінні властивості. Плоди або сік із них зумовлюють гіпотензивну та спазмолітичну дію у хворих на гіпертонічну хворобу. Завдяки вмістові у плодах фенолкарбонових кислот і йоду їх застосовують у комплексній терапії тиреотоксикозу. Ефективна аронія при атеросклерозі, цукровому діабеті, гломерулонефритах, променевих ураженнях і алергічних станах. 

Чорноплідна горобина нормалізує тиск, тобто лікує як гіпотонію, так гіпертонію (але лише 1 і 2 ступенів!). Тих, хто лікує гіпертонію, застерігаю: ні в якому випадку не перевищуйте дозування!

Окрім того, висушені, подрібнені і перемелені у порошок ягоди горобини чорноплідної будуть помічними тим, у кого слабкі судини (горобина покращує кровообіг), порушена функція щитовидної і підшлункової залоз, печінки, а також коли недостатньо в організмі йоду, магнію, молібдену, заліза, марганцю.

Втім, протипоказана горобина при тромбофлебіті, варикозному розширенні вен, тромбозі, після інсульту та інфаркту, а також при гіпертонії 3 і 4 ступеню, бо ще більше підвищить тиск, і будьте обережні: горобина згущує кров.

А тим, у кого геморагічний васкуліт (системне запальне захворювання мікросудин - капілярів, артеріол, венуліз переважною локалізацією у шкірі, суглобах, черевній порожнині, нирках), настій чорноплідної горобини якраз дуже добре допоможе.

Наталя Земна

30.03.2013 р.