Світова преса: «Аспірин може нашкодити здоровим людям»
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Світова преса: «Аспірин може нашкодити здоровим людям»

Учені попереджають, що вживання аспірину за відсутності ознак хвороб серця приносить більше шкоди, ніж користі.

Згідно з найновішими дослідженнями, представленими у науковій світовій пресі, прийом аспірину не допомагає запобігти розвитку смертельних захворювань, але разом з тим може викликати сильну внутрішню кровотечу, як повідомляє ВВС.

Вживання невеликих доз аспірину широко використовується для запобігання розвитку серцево-судинних захворювань у людей, які перенесли інфаркт чи інсульт. Цей метод, який має назву «вторинної профілактики», відомий давно. Однак тисячі людей у Великобританії приймають аспірин як профілактичний засіб, незважаючи на відсутність симптомів хвороби.

У тестах взяло участь 95 тисяч осіб. Результати дослідження не підтвердили доцільності призначення аспірину цим пацієнтам через ризик розвитку шлункової кровотечі. Проте позитивна дія препарату на запобігання смертності також не була підтверджена.

Настій горобини чорноплідної
1 ст. л. плодів аронії залити склянкою кип'яченої води, нагрівати 30-40 хв., відтиснути, долити водою до 200 г. Пити по чверті склянки 4 рази на день до їжі.

Ліки від гіпертонії
1 ст. л. соку ягід чорноплідної горобини вживати тричі на день упродовж двох тижнів. Потім зробити тиждень перерви і знову продовжувати два тижні лікуватися соком ягід або варенням із аронії.

ГІПЕРТАН 
Засіб із лікарських рослин; сприяє нормалізації тонусу нервовоїсистеми, зменшує периферичний опір артеріол, має м'яку сечогінну дію, блокує ренінангіотензивну систему. Таким чином, Гіпертан впливає на основні патогенетичні механізми розвитку ессенціальної гіпертонії.

Показання до застосування: 
  •  Ессенціальна гіпертонія.
  •  Симптоматична (ниркова, ендокринна, нейрогенна) гіпертонія. 
  •  Головний біль. 
  •  Атеросклероз.
Гіпертан діє повільно і м'яко, тому хворі, що перебувають на гіпотензивній терапії (різними хімічними препаратами) переходять до монотерапії Гіпертаном поступово, зменшуючи дозу препаратів під наглядом лікаря. Більш стійка гіпотензивна ефективність спостерігається при поєднанні Гіпертан- Нефролік-Венолік; Гіпертан-Склерозан-Стенокард-Гепахол. За потреби схема може змінюватися, розширюватися.

30.03.2013 р.