Щоб пам'ять була доброю
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Щоб пам'ять була доброю

Для того, щоб пам'ять була доброю, працювала майже безвідмовно, потрібно мозок не тримати «впроголодь», постійно його підживлювати. На мозок припадає 20% всієї енергії, яка надходить в організм.

В основному для повноцінного процесу мислення не так багато і треба. В середньому лише 10 речовин, які містяться як у доступних для нас щоденник продуктах так і в заморських ласощах, які можуть споживати всі діти і дорослі.

1. Щонайперше глюкоза, яка надає енергію для клітин. Міститься вона в хлібі, лапші, картоплі, бананах, винограді.

2. Залізо необхідне для того, щоб кров постачала кисень до головного мозку, міститься в нежирному м’ясі, овочах, фруктах (насамперед у яблуках та багатьох інших), кунжуті.

3. Вітаміни В1, В6 і В12 – які забезпечують швидку реакцію «включення» мозку. Ці вітаміни є в достатній кількості в молоці, злаках і печінці, а також у дріжджах.

4. Цинк і мідь зовсім невелика майже мізерну кількість цих елементів активізує процес мислення. Організм добуває їх із картоплі, жита (житнього хліба), вівса (крупи вівсяної), насіння соняха, цвітної капусти, топінамбура.

5. Лецитин – покращує пам'ять і здатність до концентрації. Міститься він в горіхах, яйцях, вершковому маслі в оселедцях.

6. Кальцій і магній – зміцнюють нерви. Джерелом цих елементів є курячі яйця (і їх шкаралупка), йогурт, сир, манго, авокадо, кунжут.

Цей зовсім невеликий перелік далеко не всіх продуктів, які допоможуть мати гарну, якщо не відмінну пам'ять. Але пам'ять, як і м’язи, потрібно весь час тренувати, не давати їй заснути, або розлінуватись. Тож читайте і запам’ятовуйте вірші або інші приємні для вас твори, потрібні цифри, але не перенавантажуйте, адже пам'ять у людини не безмежна.

Наталія Земна

9.10.2012 р.