Треба мати терпіння або як швидко приходить одужання від рослинних ліків
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Треба мати терпіння або як швидко приходить одужання від рослинних ліків

Багато людей, звикнувши до втамування болю хімічними ліками вже за якусь годину думають, що й рослинні ліки дадуть результат так само швидко. Але ж ні, результату – і ми про це кажемо у своїх аптеках «Зелена планета»– доводиться чекати щонайменше місяць-два, бо ці ліки не обдурюють організм, а виліковують його від недуг назавжди. Тож, насамперед, треба зважати, якого ступеня захворювання.
 
Якщо людина хворіла 40 років і прийшла з бажанням вилікуватися за один місяць, то так не буває.

По-перше, вона повинна піти до церкви й очистити свою душу, висповідатись і не думати про зле й лихе, нікому не заздрити та жити спокійно, відчуваючи свою кожну клітину, відчуваючи світлу радість на душі. Бо здорове тіло є лише за здорового духу.

І по-друге, якщо людина приходить до нас із цілою «клумбою», а то й цілим «полем» захворювань, коли вже геть усе вийшло з ладу, то, звичайно, з результатом доведеться зачекати. Бо шлунок у такої людини зазвичай недостатньо виконує свою функцію, печінка збільшена, налита кров'ю, застійна. Нирки уже з піском, а то й з камінцями – опущені. Часто підвищується тиск, а на той тиск реагує серце. А від такого стану у людини ще й болить голова. До цього – набряки і хворі ноги, судини слабкі – немає нормального кровообігу, оскільки частина крові стоїть у правій долі печінки, а через те, що слабкі судини, кров не циркулює. Звідки ж у такої людини візьметься здоров'я?

Отже, треба поступово відновлювати органи. Як приходив у занепад організм, отак потрібно його й «відремонтовувати», оживляти, відновлювати. Боротися треба за кожну клітину, кожен орган. Починати треба з отруєного шлунка, далі привести до ладу печінку й стан підшлункової залози, налагодити нервову систему, кровообіг, поліпшити стан серця, нормалізувати тиск... Ці захворювання навіть перерахувати години не вистачить.

Адже, лікуючись пігулками, людина усуває не захворювання, а лише симптоми болю. Перестало боліти – ну, й добре, а за місяць захворювання знову дає про себе знати. Однак, взявшись за відновлення організму рослинними ліками, людині потрібна дуже велика увага до себе, не шкодуючи сил і часу реанімувати організм доти, аж поки він не видужає.

Звичайно, без терпіння при цьому не обійтись. Якщо людина не налаштована на повне вилікування, то краще не починати, тим більше, що ліки «Зеленої планети» – це не хімічні пігулки, які можна проковтнути і усунути біль.

Трави знімають біль лише тоді, коли усувається запальний процес. Рослинами треба лікуватися тривалий час і на це людина повинна налаштовувати себе.

Наталя ЗЕМНА

27.10.2012 р.