По траві, по росі, по воді босоніж за… здоров’ям
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

По траві, по росі, по воді босоніж за… здоров’ям

У людини два заряди, два поля – мінусове, тобто природне, яке людина черпає із землі, і плюсове, яке людина вже набуває у побуті, в житті.

Наші предки говорили, що коли людина захворіє, вона повинна йти босими ногами у поле, до землі, до води. Ходити босими ногами по росі. У народній медицині був розроблений такий курс лікування: ходити босими ногами по росі. І людина ходила босими ногами, адже на ступнях є стільки точок! Вони відповідають кожному органові нашого організму. Ці всі точки, торкаючись до землі, беруть її наснагу, той мінусовий заряд, те поле землі. Але потрапити до людини воно може тільки через іони води. І саме ходячи по росі, людина забирає усе те, що може взяти від землі, бо ж корінця у людини немає, аби він увібрав усі поживні речовини. А якби не було води, що б ми могли взяти від землі своїми босими ноженятами?

Навіть вже у літах так хочеться влітку, побачивши зелену росяну траву, скинути черевики, побігти по росі по здоров'я, пощастя, по радість, по спогади про дитинство...

Або коли приходите на берег річки чи моря. Перед вами не просто вода. Це жива рідина. Вона не може бути стоячою, спокійною. Море дихає. Є припливи і є відпливи. 

У припливах, коли ви стоїте на березі моря, ви відчуваєте, що море, земля і сонце разом із рідиною дають вам сили. А ще ви вдихаєте ті бризки, які розпиляються, б'ючись об берег, і лікуєтеся, особливо водою морською, йодистою. Ви лікуєте дуже багато захворювань, і особливо ті, що належать до захворювань верхніх дихальних шляхів, легень. І, вдихаючи оті бризки, ви зцілюєтеся, очищаючи навіть свої внутрішні органи, а не лише шкіру.

Наталія Земна

24.10.2012 р.