Діагноз - катаракта. Перевірте нирки
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Діагноз - катаракта. Перевірте нирки

Народна медицина за діагнозу катаракта ока звертає  увагу на весь організм, і щонайперше – на нирки. Вони повинні працювати так, щоб легко виводити надлишки солей з організму. І, певна річ, треба налагодити сольовий обмін в організмі.

Якщо людина помітила перші ознаки катаракти (спочатку «затуманюється» зір, далі перед очима немов «літають мушки» - такі собі темні цяточки, з’єднані тонкою павутинкою – це означає, що почалося помутніння кришталика ока), то передусім має звернути увагу на роботу очисних органів: печінки, нирок. Якщо погано працюють нирки, зір не може бути гострим. За недостатньої роботи нирок на кістках, в суглобах, судинах, м’язах, а також на кришталику ока відкладаються солі. Це і викликає катаракту.

Офіційна медицина для лікування застосовує лазерну хірургію, замінює хворий кришталик штучним.

Однак заміною кришталика не усувається причина виникнення захворювання. Воно прогресує і нерідко після заміни кришталика людина знову бачить нечітко. Адже солі, що відкладаються на стінках судин, руйнують їх, уражається сітківка ока, піднімається внутрішньоочний тиск. Найчастіше катаракта виникає внаслідок травми голови або очей.

Народна медицина


Краплі з меду
Часто люди хворі на ктаракту лікуються краплями з меду. Але тим, у кого алергія на бджолині продукти, такі ліки протипоказані. Ліки готують просто: на склянку води додати чайну ложку меду, розмішати, поставити на вогонь, довести до кипіння і ще 10 хв «томити» на маленькому вогні. Примочки на очі робити у теплому вигляді. Ліки (теплими) можна закапувати в очі.

Лікує золотарник 
Золотарник канадський нормалізує сольовий обмін, налагоджує роботу нирок, виводить солі з організму, очищує від них кришталик ока.

Для приготування ліків чайну ложку подрібненої рослини залити склянкою окропу, настояти не менше години. Вживати по ¼ склянки 4 рази на день за півгодини до вживання їжі.

Наголошую на тому, що золотарник канадський належить до отруйних рослин і передозуванням можна зашкодити здоров’ю. Доза – не більше чайної ложки рослини на склянку окропу.

Зарадить хрін
Для лікування катаракти застосовують всі рослини, які зцілюють остеохондроз. Тобто, рослини, які виводять білі солі з людського організму (сааме вони завдають шкоди кришталику ока, нашаровуючись на ньому).

Зокрема, добре виводить білі солі хрін. Але він протипоказаний тим, у кого підвищена кислотність, запалення слизової оболонки шлунка. Тож для лікування катаракти у народі пропонували хрін із молоком.

Столову ложку натертого коренеплоду залити склянкою молока, на вогні довести до кипіння, настояти. Вживати по ¼ склянки 4 рази на день. Такі ліки, виводячи солі з організму, допомагають очищати кришталик ока.

Допоможе очанка
Лікувати катаракту допоможе цілюща рослина очанка. Особливо корисна вона людям з підвищеним тиском, нездоровими нирками. Очанка нормалізує тиск. Налагоджує функцію нирок і лікує катаракту.

Для приготування ліків чайну ложку подрібненої рослини склянкою окропу, настояти. Пити по ¼ склянки 4 рази на день за 20-25 хв до вживання їжі.

Петрушка, кріп, зірочник проти катаракти
Хворим на катаракту рекомендуються трави, які є приправами. Зокрема, у раціоні має бути петрушка (славиться як рослина зору), багато кропу. Кріп. Окрім внутрішнього вживання, використовують і зовнішньо (примочки для очей). Для зовнішнього лікування: у два маленькі полотняні мішечки (5на5) кладуть по столовій ложці подрібненої трави кропу, опускають їх в окріп на 1-2 хв., дають їм трохи охолонути і теплими кладуть на очі. Витримати 15-20 хв такі ж компреси можна робити і з насіння кропу, а також трави зірочника (мокрецю).

Морква сприяє лікуванню катаракти
У раціоні хворих на катаракту повинна також бути морква. Соком моркви можна навіть закапувати очі. Варто вживати масло вершкове в помірних дозах. Важливо пам’ятати, що лікування, катаракти дуже тривале. Треба набратися терпіння і лікуватися, допоки не зникнуть «мушки». Тоді людина може бути впевнена, що подолала хворобу і оздоровила не тільки зір, а й організм у цілому.

Народне лікування катаракти, остеохондрозу, нирок


Три літри кисляку поставити на водяну баню або в теплу піч, відтопити, відкинути сир і відцідити сироватку. На 1 л сироватки покласти 1 ст ложку меду, поставити в холоднее місце. Вранці натщесерце та ввечері перед сном випивати по півсклянки теплого настою сироватки. Лікувати три тижні, за потреби після тижневої перерви лікування продовжити. 

Наталя Земна

15.10.2012р.