Гречка проти склерозу
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Гречка проти склерозу

Гречаники, гречані каші, супи слід вживати у разі розладу нервової системи, виснаження. Всім, хто не хоче захворіти на склероз, також треба включити гречку до свого раціону.

Гречка для краси


Наші бабусі знали, що висушені, а потім розтерті на порошок квіти гречки – чудова присипка для немовлят. Окрім того, це була й прекрасна пудра для красунь. Натуральна, без жодної хімії, вона не шкодила шкірі, не забивала пори.

Як виявилося, гречка не лише смачна, а й необхідна для профілактики багатьох захворювань. Гречка корисна всім – від немовлят до людей похилого віку. Гречані крупи містять білки, крохмаль, цукор, вітаміни В, В2, РР, Р, А, макро- і мікроелементи: мідь, цинк, бор, нікель, кобальт. Тому показана особливо людям з ослабленою функцією щитовидної, підшлункової залози, печінки, травних органів, шлунка, в разі недокрів’я (кобальт допомагає поліпшити функцію печінки – кровотворного органу). Наші предки гречкою лікували запалення нирок, сечокам’яну хворобу, тяжке захворювання – гломерулонефрит. Якщо до лікування додавати гречану дієту, це сприятиме  поліпшенню стану хворого і навіть можна сподіватися на одужання. 

Гречка нормалізує тиск. Вона – найнеобхідніший продукт для хворих на цукровий діабет. Трави з гречки замінять хворому і картоплю, і хліб.

Усім, хто не хоче хворіти на склероз, також треба включити гречку до свого меню. Гречка зміцнює стінки судин (великих і малих). Допомагає позбутися геморагічних діатезів, лікує крововиливи в сітківку ока (гречана дієта сприяє очищенню ока, зникають червоні плями, червоні прожилки).

Варто сісти на гречану дієту і тим, хто потерпає від ревматизму, запалення суглобів. Зникають набряки, минає біль. 

Наталя Земна

12.10.2012 р.