МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Слово до читачів

Усі ми з Вами щойно переступили поріг Нового 2012 року. Року високосного, до якого у людей склалося своєрідне, навіть містичне, ставлення. Але будемо сподіватися і надіятися, що цей рік стане для усіх знаковим і пам’ятним. І доля подарує немало радісних і щасливих днів, життєва нива заколоситься різними земними благами, а душа наповниться Божою благодаттю.

Та звичайно найголовнішою турботою кожного з Вас буде здоров'я. А воно вимагає до себе уваги не від випадку до випадку, не тоді коли уже «припече» чи притисне, а постійно. А відтак і швидка допомога не знадобиться.

Ті, хто уже тривалий час дружить із «Зеленою планетою» знає, що основне правило, якого багато років дотримується наше громадське товариство природолікування – це профілактика хвороб за допомогою ліків із цілющих трав. Тож і надалі прислухайтеся до порад лікарів «Зеленої планети», дружіть із народною медициною, виконуйте наші рекомендації, користуйтеся ліками, які уже багатьом, багатьом людям принесли зцілення від різних хвороб. І ще передплачуйте і читайте газету «Зелена планета». І Ви будете неодмінно здоровими.

Зараз Ви тримаєте у руках перший у цьому році номер газети «Зелена планета». Я щиро вдячна Вам за те, що Ви знову віддали перевагу саме цьому виданню, що саме «Зелену планету» і в цьому році вибрали собі у порадники і консультанти з питань народної медицини. Що саме наша газета стала для вас «вікном» у навколишній природній світ, у світ духовності і моралі. І що Ви однаково дбаєте про своє фізичне і духовне зцілення.

Я особливо сердечно вітаю наших нових передплатників і читачів, які вперше долучилися до слова нашої газети. І водночас сподіваюся, що з кожним місяцем кількість прихильників нашого видання буде зростати. Про це, зокрема, свідчать дзвінки до редакції, листи у яких шанувальники «Зеленої планети», які не встигли передплатити до Нового року запитують про такі можливості у 2012 році. Про це ви можете дізнатися у сьогоднішньому випуску газети (ст.2).

Виходитиме цього року наша газета тим же форматом (А4), у кольоровому варіанті та двічі на місяць проти чотирьох у минулому, що, звичайно, здешевило насамперед її передплатну вартість. Але це аж ніяк не вплине на якість матеріалів, їх актуальність. Ми і надалі у свої публікаціях враховуватимемо Ваші прохання і побажання, будемо відгукуватися на Ваші листи. Бо тільки у таких випадках газета стане Вашим другом і порадником. Ми потрібні одне одному.

З повагою, Наталя Земна, шеф-редактор.