МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Мікоз стоп

Мікоз стоп в народі прийнято називати грибком стопи. Багато людей стикалися з такою недугою, але деякі підходять до лікування даного захворювання з усією серйозністю.

Адже невилікуваний вчасно мікоз стоп може привести до ускладнень у вигляді бешихового запалення , вторинних алергічних висипань, піодермії або гострого запалення шкіри. Однак важливо не переплутати грибок стопи з такими захворюваннями як екзема стоп, еритразма, акродерматит, бактерид Ендрюс, пустульозний псоріаз і псоріаз підошов. 

Причини 


Як зрозуміло з назви недуги, його збудником є грибки. Ці грибки вражають шкірний покрив людини на різних ділянках стопи. 

Хвороба заразна і її легко можна підхопити в громадських місцях, наприклад, таких як басейни, лазні, сауни, фітнес-клуби. Звичайно ж, недотримання елементарних правил особистої гігієни також призведе до розвитку недуги. Крім того, мікоз стоп характерний для людей, які мають проблеми з судинами і суглобами, ослаблений імунітет, хвороби кісток стопи, цукрових діабет , а також для любителів носити незручне взуття. Ожиріння також створює сприятливий ґрунт для розвитку грибка стопи. 

16.10.2015