як≥ продукти Ї небезпечними при артрит≥?
як≥ продукти Ї небезпечними при артрит≥?
як≥ продукти Ї небезпечними при артрит≥?

«ахворюванн€ суглоб≥в - одн≥ з найпоширен≥ших у св≥т≥. Ѕагато людей будь-€кого в≥ку скаржатьс€ на б≥ль у суглобах. ¬ажливо вчасно в≥дреагувати на симптоми артриту, щоб уникнути небезпечних насл≥дк≥в.

«н€ти б≥ль та запаленн€ при артрит≥ можна, звернувшись до д≥Їти. ƒ≥Їтологи в≥дзначають, що одн≥ продукти допомагають впоратис€ ≥з захворюванн€м, ≥нш≥, навпаки, посилюють його.

ўо виключити ≥з рац≥ону, щоб полегшити стан?

≈ксперти стверджують, що люд€м ≥з проблемами суглоб≥в необх≥дно виключити з рац≥ону б≥лий хл≥б. ÷ей продукт у велик≥й к≥лькост≥ м≥стить раф≥нован≥ вуглеводи, €к≥ здатн≥ загострити симптоми захворюванн€.

« ц≥Їю ж метою сл≥д виключити з рац≥ону б≥лий рис, картопл€н≥ ч≥пси, оброблений цукор, що м≥ститьс€ в ароматизован≥й кав≥, газованих напо€х, фруктових соках ≥ т. п. Ўк≥длив≥ дл€ суглоб≥в ≥ насичен≥ жири, оск≥льки можуть викликати запаленн€ жировоњ тканини.

ј ось що корисно дл€ суглоб≥в, то це плоди шипшини. ¬они м≥ст€ть у своЇму склад≥ жирну кислоту GOPO, здатну зупинити виробленн€ речовин, що руйнують кл≥тини суглоб≥в. “акож ц€ кислота зменшуЇ б≥ль при артрит≥ та спри€Ї виробленню колагену Ц буд≥вельного матер≥алу дл€ суглоб≥в.

якщо вас турбують бол≥ у суглобах, ÷ентр с≥мейноњ медицини у  ам'€нц≥-ѕод≥льському готовий допомогти вам вир≥шити цю проблему.

24.11.2021