Ќе пропуст≥ть сезон груш!
Ќе пропуст≥ть сезон груш!

√руша багатьма несправедливо вважаЇтьс€ б≥льш скромною за запасом поживних речовин, н≥ж њњ Ђдвоюр≥дний братї €блуко. ќднак обидва фрукта м≥ст€ть ц≥нн≥ дл€ здоров'€ елементи у велик≥й к≥лькост≥.

яку користь даЇ орган≥зму груша?

ѕ≥дтримуЇ здоров'€ кишечника

√руш≥ багат≥ €к на розчинну, так ≥ на нерозчинну кл≥тковину. Ќерозчинна кл≥тковина допомагаЇ пом'€кшити ≥ зб≥льшити обс€г стулу, спри€ючи регул€рн≥й роботи кишечника.  р≥м того, нерозчинна кл≥тковина захищаЇ кишечник в≥д нетравленн€, запор≥в, здутт€ живота та ≥нших проблем з травленн€м.

Ѕоретьс€ з окислювальним процесом

¬м≥ст в≥там≥ну — над≥л€Ї грушу антиоксидантними властивост€ми. ¬≥там≥н — допомагаЇ нейтрал≥зувати шк≥длив≥ речовини, в≥льн≥ радикали, що викликають окисленн€ кл≥тин. ‘ах≥вц≥ пов'€зують даний тип пошкодженн€ кл≥тин ≥з запаленн€м ≥ виникненн€м р≥зних хрон≥чних захворювань.

ƒопомагаЇ попередити д≥абет

ƒ≥абетикам не варто побоюватис€ природного вм≥сту цукру в грошах. ƒосл≥дженн€ показали, що груш≥ не п≥двищують р≥вень цукру в кров≥, нав≥ть при њх надм≥рному вживанн≥. “акий ефект також по€снюЇтьс€ вм≥стом антоц≥ан≥в в плодах.

«м≥цнюЇ здоров'€ серц€

ƒосл≥дженн€ д≥Їтолог≥в показали, що груш≥ можуть захищати в≥д високого тиску та ≥нсульт≥в, завд€ки вм≥сту в них ф≥тонутр≥Їнт≥в.

ѕрискорюЇ метабол≥зм

¬ ход≥ досл≥джень було встановлено, що €блука ≥ груш≥ на р≥вн≥ можуть зб≥льшувати швидк≥сть метабол≥чних процес≥в в орган≥зм≥, спри€ючи швидшому спалюванню калор≥й. ј регул€рне вживанн€ цих фрукт≥в може зупинити процес ожир≥нн€ ≥ пов'€зан≥ з ним проблеми.


18.09.2020