–анн≥ симптоми нирковоњ недостатност≥
–анн≥ симптоми нирковоњ недостатност≥
 –анн≥ симптоми нирковоњ недостатност≥

–егул€рн≥ медичн≥ огл€ди Ї кращою проф≥лактикою небезпечних захворювань. Ћ≥кар≥ стверджують, що б≥льш≥сть хвороб люди могли б уникнути, €кби не нехтували походами в л≥карню. ≤мов≥рн≥сть л≥куванн€ значно вище, €кщо хвороба ви€влена ​​на ранн≥х етапах, н≥ж вже запущена форма.

ћова йде не т≥льки про онколог≥ю або хвороби серцево-судинноњ системи, але також ≥ таку недугу €к ниркова недостатн≥сть, що часто веде до траг≥чних насл≥дк≥в.

‘ах≥вц≥ рад€ть при перших же ознаках хвороби звертатис€ за медичною допомогою.

ѕершим симптомом Ї набр€ки ≥ затримка р≥дини в орган≥зм≥. Ќабр€ки обличч€, к≥нц≥вок, р≥дк≥сн≥ походи в туалет повинн≥ насторожити ≥ змусити звернутис€ до л≥кар€.

ƒругий симптом - зменшенн€ об'Їму сеч≥. ѕричому симптоми про€вл€ютьс€ на тл≥ звичайного питного режиму.

Ќаступний симптом - втома ≥ занепад сил. ѕо€снюЇтьс€ це тим, що нирки регулюють виробленн€ червоних кров'€них т≥лець ≥ гемоглоб≥ну. якщо ц≥ показники знижуютьс€, то людина в≥дчуваЇ втому.

ѕри нирков≥й недостатност≥ в анал≥зах кров≥ в≥дзначаЇтьс€ п≥двищенн€ кал≥ю, що негативно в≥дбиваЇтьс€ на робот≥ серц€: зм≥нюЇтьс€ його ритм ≥ частота удар≥в. як Ђбонусї - п≥двищуЇтьс€ артер≥альний тиск.

¬загал≥, ниркова недостатн≥сть €вл€Ї собою порушенн€ роботи вс≥х функц≥й нирок. ¬ результат≥ в≥дбуваЇтьс€ розлад вс≥х обм≥нних процес≥в в орган≥зм≥.

ѕом≥тивши вище перерахован≥ симптоми, посп≥ш≥ть звернутис€ до уролога, щоб вчасно запоб≥гти розвитку небезпечного стану.

ƒ≥Їтологи ж п≥дказують, €к допомогти орган≥зму стати сильн≥ше. ” цьому допоможе ≥мбирний чай з медом ≥ лимоном, молоко, в≥двар шипшини. ÷≥ напоњ виведуть з орган≥зму токсини ≥ шк≥длив≥ речовини, €к≥ мають властив≥сть накопичуватис€, а також зм≥цн€ть ≥мун≥тет.29.02.2020