ѕравила харчуванн€ дл€ продовженн€ житт€
ѕравила харчуванн€ дл€ продовженн€ житт€
ѕравила харчуванн€ дл€ продовженн€ житт€

як би банально не звучало, але щоб довго залишатис€ здоровим ≥ довго жити, треба вести здоровий спос≥б житт€. ƒосл≥дженн€ вчених п≥дтвердили, що €кщо дотримуватис€ семи простих правил харчуванн€, можна продовжити житт€ на 10-12 рок≥в.

1. Ќ≥€ких фаст-фуд≥в

¬живайте т≥льки натуральну ≥ правильно приготовану њжу. ¬с≥ овоч≥ ≥ фрукти п≥двищують р≥вень цукру в кров≥, кр≥м рису та картопл≥. ќсобливо корисн≥ бобов≥, так≥ €к сочевиц€, квасол€ ≥ горох. “акож не забувайте про в≥вс€нку ≥ макарони з ц≥льнозернового борошна.

2. –ослинн≥ продукти - основа рац≥ону

÷е не означаЇ, що треба в≥дмовитис€ зовс≥м в≥д м'€са, адже воно джерело б≥лка. јле м'€со повинно бути гарн≥ром, а не основною стравою. ¬ключ≥ть в рац≥он гриби, особливо корисн≥ печериц≥ та шињтаке. Ѕ≥льш корисна, н≥ж м'€со, риба, особливо лосось, форель, оселедець ≥ скумбр≥€.

3. ‘ерментован≥ молочн≥ продукти

Ќе важливо, знежирений продукт чи н≥, головне - в≥н повинен бути ферментований (з вм≥стом бактер≥й).

4. ћенше цукру

ќсобливо багато цукру в безалкогольних напо€х, таких €к кола та ≥нш≥. ўо стосуЇтьс€ соку ≥ коктейл≥в - не б≥льш одн≥Їњ скл€нки в день. ј ось дл€ фрукт≥в обмежень немаЇ.

5. ∆ирн≥ продукти - не вороги

ќстанн≥ досл≥дженн€ показали, що жирн≥ продукти не Ї головною причиною зб≥льшенн€ маси т≥ла. ќливкова ≥ сон€шникова ол≥€, гор≥хи, авокадо, маслини дуже корисн≥. ј ось промислового жиру краще уникати. ¬еликий його зм≥ст в ч≥псах, кексах ≥ готових борошн€них виробах.

6. јлкоголь в м≥ру

¬и€вл€Їтьс€ люди, €к≥ вживають алкоголь в пом≥рному ступен≥, живуть довше, н≥ж т≥, хто перегинаЇ палицю ≥ нав≥ть т≥, хто взагал≥ в≥дмовивс€ в≥д спиртного.

7. Ќе вс≥ форми в≥там≥н≥в корисн≥

¬≥там≥ни в таблетках не принос€ть користь орган≥зму. ¬ин€ток - в≥там≥н D3 взимку.06.08.2018