ƒепрес≥€ - хвороба душ≥ та т≥ла
ƒепрес≥€ - хвороба душ≥ та т≥ла
ƒепрес≥€ - хвороба душ≥ та т≥ла

¬становлено, що депрес≥€ викликаЇ негативн≥ емоц≥њ ≥ пригн≥чений настр≥й. јле не т≥льки туга ≥ душевна т€жк≥сть Ї симптомами депресивного стану. Ћ≥кар≥ назвали р€д ознак депрес≥њ, €к≥ нос€ть ф≥зичний характер, коли болить не т≥льки душа, але й т≥ло.

«м≥на ваги

ѕри депрес≥њ розвиваютьс€ зм≥ни в гормональному виробництв≥ орган≥зму, але ж гормони здатн≥ дуже сильно вплинути на апетит. ” стан≥ депрес≥њ людина починаЇ або занадто ≥нтенсивно поглинати њжу, або, навпаки, про€вл€Ї незвично низький апетит. ÷е веде до зм≥н ваги - або до зайвоњ, або до нестач≥.

√оловн≥ бол≥

÷е один з пост≥йних симптом≥в депрес≥њ, €к ≥ проблеми з верхньою частиною т≥ла в ц≥лому. Ћюдина може скаржитис€ на б≥ль в шињ, на спалахи болю в р≥зних частинах черепа, на зниженн€ зору. якщо ви в≥дчуваЇте он≥м≥нн€ в шињ, мушки в очах або пог≥ршенн€ зору, треба в≥дразу пов≥домл€ти л≥кар€.

ћ'€зов≥ бол≥

ѕри депрес≥њ м'€зов≥ бол≥ виникають без навантаженн€. “акож типов≥ спазми - коли б≥ль раптова в неспод≥ван≥ моменти, особливо таке часто трапл€Їтьс€ з≥ спиною.

Ўк≥рн≥ проблеми

ѕ≥двищене вид≥ленн€ гормону стресу кортизолу веде до загостренн€ шк≥рних запалень: вугров≥ висипанн€, екзема.

ѕроблеми з травленн€м

‘ах≥вц≥ стверджують, що кишечник людини дуже чутливий до вс≥х зм≥н психоемоц≥йного стану, так €к маЇ безл≥ч нервових кл≥тин та пов'€заний сигнальними шл€хами з мозком. ” зв'€зку з цим люди, €к≥ страждають в≥д депрес≥њ, часто скаржатьс€ на проноси або запори.

ѕоганий сон

«б≥й звичного режиму сну - звичайний симптом ≥ про€в депрес≥њ. ƒо реч≥, часто про депрес≥ю св≥дчить не безсонн€, а надто тривалий сон. ѕри цьому п≥сл€ довгого сну людина не в≥дчуваЇ себе виспаною та в≥дпочилою.21.06.2018