як≥ продукти краще не використовувати дл€ масок?
як≥ продукти краще не використовувати дл€ масок?
як≥ продукти краще не використовувати дл€ масок?

Ѕ≥льш≥сть ж≥нок у догл€д≥ за шк≥рою обличч€ прагнуть використовувати натуральн≥ засоби. Ќайчаст≥ше вибираютьс€ т≥ продукти, €к≥ д≥йсно корисн≥ дл€ шк≥ри. јле корисно знати ≥ т≥, €к≥ в силу своњх особливостей не п≥дход€ть дл€ таких ц≥лей.

ѕерекис водню

÷е зас≥б незам≥нний дл€ л≥куванн€ ран ≥ пор≥з≥в, але використовувати його дл€ збереженн€ здоров'€ ≥ молодост≥ шк≥ри не рекомендуЇтьс€. ѕри р€сному змазуванн≥ шк≥ри перекисом виникаЇ ризик обпекти њњ, а в≥дновленн€ п≥сл€ таких Ђпроцедур красиї може ви€витис€ досить тривалим.

ћасла

Ѕагато модниць часто рад€ть використовувати €к основу косметичноњ маски р≥зн≥ масла, так €к вони в≥дм≥нно зволожують шк≥ру. ћасла м≥ст€ть значну к≥льк≥сть антиоксидант≥в, але дл€ догл€ду безпосередньо за шк≥рою обличч€ њх краще не використовувати. —права в тому, що застосуванн€ масел може супроводжуватис€ закупоркою пор, що викличе чорн≥ точки ≥ прищ≥.

Ћимон

Ѕагато хто об≥знаний про в≥дб≥лююч≥ властивост≥ лимонного соку, а також про його здатност≥ усувати др≥бн≥ недол≥ки шк≥ри. јле у висок≥й концентрац≥њ цей зас≥б може нашкодити шк≥р≥, руйнуючи захисний шар ≥ нав≥ть провокуючи х≥м≥чний оп≥к. ѕоб≥чним ефектом також може стати роздратуванн€ ≥ лущенн€ шк≥ри. «вичайно, лимон корисний в догл€д≥ за шк≥рою, але важливим Ї правильний п≥дх≥д в його застосуванн≥.

«убна паста

ƒл€ боротьби з чорними крапками багато хто радить застосовувати такий радикальний зас≥б €к зубна паста. “ак, в €к≥йсь м≥р≥ цей зас≥б допомагаЇ п≥дсушувати прищ≥, прискорюючи њх знищенн€, але до складу пасти вход€ть х≥м≥чн≥ компоненти, €к≥ можуть надавати досить агресивну д≥ю. Ўк≥ра стане сухою, а також буде порушений њњ рЌ-баланс, що призведе до утворенн€ неприЇмних пл€м.

÷укор

÷укор може стати в≥дм≥нним скрабом дл€ губ, але дл€ шк≥ри такий зас≥б не дуже п≥дходить. „ерез гостр≥ крањ цукринок на шк≥р≥ може утворюватис€ чимала к≥льк≥сть м≥кропор≥з≥в. ƒл€ глибокого очищенн€ шк≥ри обличч€ краще використовувати в≥вс€н≥ пласт≥вц≥, €к≥ мають б≥льш щадну структуру.

ћайонез

÷ей продукт в≥дм≥нно застосовувати €к маску дл€ волосс€, що зробить його б≥льш блискучим ≥ додасть йому природну красу. јле дл€ шк≥ри обличч€ майонез не найкращий зас≥б: в≥н може провокувати закупорку пор, обмежувати надходженн€ до кл≥тин кисню, що виллЇтьс€ по€вою чорних ц€ток ≥ висипанн€ми.

—ода

÷е ще один компонент дл€ масок, за допомогою €кого багато модниць пропонують вести боротьбу з чорними ц€тками. јле не варто забувати, що сода маЇ досить агресивний рЌ, ≥ в процес≥ контакту з≥ шк≥рою обличч€ сода фактично руйнуЇ еп≥дермальний бар'Їр, що прискорюЇ процеси стар≥нн€.


08.12.2017