ўо робить водопров≥дна вода з судинами?
ўо робить водопров≥дна вода з судинами?
ўо робить водопров≥дна вода з судинами?

ѕитанн€ про те, чи можна пити водопров≥дну воду, давно хвилюЇ багатьох людей. ¬ даний час ≥снуЇ безл≥ч думок з цього приводу, але часто вони Ї суперечливими.

‘ах≥вц≥ стверджують, що державним стандартам за б≥олог≥чними нормам не в≥дпов≥даЇ кожна сьома, а за х≥м≥чними - кожна четверта проба води. јле це не означаЇ, що вода з-п≥д крана брудн≥ше природноњ. як н≥€к, вона проходить необх≥дн≥ етапи водоочищенн€ зг≥дно нормуючим документам. ѕроблема в тому, що сьогодн≥ стр≥мко зб≥льшуЇтьс€ обс€г ≥ список забруднюючих речовин, що потрапл€ють у водойми. ≤ нав≥ть при гарному очищенн≥ води, стан де€ких водопров≥дних систем здатний забруднити њњ знову.

 р≥м того, звичайна вода з-п≥д крана сильно хлорована. « такоњ води швидко вид≥л€Їтьс€ в≥льний хлор, двоокис хлору та ≥нш≥ його сполуки, €к≥ окислюють в орган≥зм≥ багато такого, що окисл€ти не потр≥бно. ¬ добавок, хлор вбиваЇ корисн≥ бактер≥њ, €к≥ синтезують в≥там≥ни.

” водопров≥дну воду часто потрапл€ють у велик≥й к≥лькост≥ неорган≥чн≥ сполуки, €к≥ взагал≥ не можуть поглинатис€ тканинами т≥ла. ” п≥дсумку вони в≥дкладаютьс€ в кровоносних судинах. якщо хочете знати, €к це вигл€даЇ, загл€ньте всередину чайника ≥ побачите там так≥ ж в≥дкладенн€.

Ќайб≥льш шк≥дливими сол€ми дл€ людини Ї сол≥ жорсткост≥. “≥льки видал€ючи ц≥ кат≥они хорошими ф≥льтрами, можна отримати воду, при кип'€т≥нн≥ €коњ не буде утворюватис€ накип.

Ќайбезпечн≥шою Ї артез≥анська вода, додатково очищена дл€ питт€ ≥ приготуванн€ њж≥. “≥льки так можна вберегти в≥д накипу не т≥льки чайники, а й наш≥ судини, нирки, суглоби.

22.09.17