„ому випадаЇ волосс€ у д≥вчаток-п≥дл≥тк≥в?
„ому випадаЇ волосс€ у д≥вчаток-п≥дл≥тк≥в?
„ому випадаЇ волосс€ у д≥вчаток-п≥дл≥тк≥в?

ƒл€ юноњ д≥вчини випаданн€ волосс€ може стати великою неприЇмн≥стю. јле €кщо знати основн≥ причини ц≥Їњ Ђкатастрофиї, то њњ ц≥лком можна уникнути.

1. ѕорушенн€ гормонального балансу

¬олосс€ можуть випадати через п≥двищенн€ р≥вн€ чолов≥чого гормону диг≥дротестостерону, €кий зазвичай присутн≥й в ж≥ночому орган≥зм≥, але в невеликих к≥лькост€х. Ћ≥кар встановить, що викликало п≥двищенн€ р≥вн€ цього гормону, €кий став винуватцем облис≥нн€ м≥льйон≥в чолов≥к≥в.

2. Ќеправильне харчуванн€

як недоњданн€, так ≥ надлишок калор≥й в рац≥он≥ може привести до випаданн€ волосс€. ¬ основному в цьому випадку спостер≥гаЇтьс€ нестача в≥там≥н≥в ≥ м≥кроелемент≥в. Ќормал≥зац≥€ рац≥ону, включенн€ в нього збалансованоњ к≥лькост≥ нутр≥Їнт≥в поступово пол≥пшить стан волосс€.

3. Ќадм≥рний Ђдогл€дї за волосс€м

«анадто часте митт€ волосс€ ≥ його сушка за допомогою гар€чого пов≥тр€ також шк≥дливо дл€ здоров'€ волосс€. ” Ђчорний списокї можна внести фени, плойки, Ђутюжкиї та стайлери.

4. ѕрийом л≥карських препарат≥в

як правило, це оральн≥ контрацептиви ≥ де€к≥ пероральн≥ препарати дл€ л≥куванн€ юнацьких вугр≥в.

5. ≤нфекц≥њ ≥ захворюванн€ внутр≥шн≥х орган≥в

—еред них цукровий д≥абет, хвороби щитовидки, ≥нфекц≥њ волосистоњ частини голови (стригучий лишай), шк≥рн≥ захворюванн€.

ѕаралельно з випаданн€м волосс€ в цих випадках присутн≥ ≥нш≥ симптоми, так≥ €к пост≥йна втома, порушенн€ менструального циклу, бол≥ в нижн≥й частин≥ живота.

якщо ви пом≥тили, що ваше волосс€ випадаЇ з незвичною ≥нтенсивн≥стю, необх≥дно звернутис€ до л≥кар€ дл€ постановки д≥агнозу ≥ початку адекватного л≥куванн€.

08.09.17