яка вода руйнуЇ зубну емаль?
яка вода руйнуЇ зубну емаль?

—томатологи встановили, що вода з газами надаЇ б≥льшу небезпеку дл€ зуб≥в, н≥ж вода без газу. ÷е пов'€зано з тим, що в газованих р≥зновидах м≥ститьс€ б≥льше кислоти, що шк≥дливо дл€ зубноњ емал≥.

Ќаступного разу при вибор≥ води в магазин≥, зроб≥ть виб≥р на користь останньоњ. ѕ≥двищена кислотн≥сть газованоњ води по€снюЇтьс€ на€вн≥стю в н≥й великоњ к≥лькост≥ добавок, що викликають х≥м≥чну реакц≥ю, €ка народжуЇ вуглекислоту ≥ забезпечуЇ нап≥й характерними Ђбульбашкамиї. јле сама субстанц≥€ може серйозно шкодити здоров'ю порожнини рота.

јле люд€м, у рот≥ €ких виробл€Їтьс€ велика к≥льк≥сть слини, вода з газом не така страшна. ¬≥домо також, що багато безалкогольних напоњв на зразок сок≥в, газованоњ води ≥ енергетик≥в Ї в р≥зному ступен≥ кислотними, а кислота, €к в≥домо, руйнуЇ емаль. ј р≥зноман≥тн≥ добавки до води т≥льки пог≥ршують цю проблему.

ќсобливо небезпечна газована вода дл€ тих людей, €к≥ полощуть нею рот к≥лька раз≥в на день, кожного разу, коли вживають. ≤ т≥льки при виробленн≥ великоњ к≥лькост≥ слини ризик руйнуванн€ зубноњ емал≥ м≥н≥мальний.

≤ все ж фах≥вц≥ рекомендують в≥ддавати перевагу вод≥ без газу, €кщо справа стосуЇтьс€ здоров'€ порожнини рота.

29.08.17