«елений чай - л≥ки дл€ мозку
«елений чай - л≥ки дл€ мозку

” пор≥вн€нн≥ з крањнами јз≥њ, в ™вроп≥ б≥льш уживаними Ї чорн≥ сорти чаю. ѕри цьому вчен≥ вже давно тверд≥ше, що зелений чай корисн≥ший, так €к здатний захистити орган≥зм в≥д насл≥дк≥в неправильного харчуванн€.

„исленн≥ досл≥дженн€ показали, що регул€рне вживанн€ зеденого чаю спри€Ї нормал≥зац≥њ обм≥ну речовин, а також упов≥льнюЇ стар≥нн€ судин. ƒоведено спри€тливий вплив зеленого чаю на серцево-судинну систему.

≈ксперимент, проведений на тварин, показав, що речовини, що м≥ст€тьс€ в зеленому чањ, спри€ють не т≥льки нормал≥зац≥њ обм≥ну речовин при надм≥рному харчуванн≥, але також покращують процеси пам'€т≥.

ѕрот€гом 16 тижн≥в двом групам мишей давали корм з дуже високим вм≥стом фруктози. ќдночасно з перекладом тварин з першоњ групи на посилене харчуванн€, њм стали добаво€ть в воду дл€ питт€ еп≥галлокатех≥н-галлат. —аме ц€ речовина у великих к≥лькост€х м≥ститьс€ в зеленому чањ (в чорному його дуже мало) ≥ Ї потужним антиоксидантом.

ѕри цьому тваринам з третьоњ, контрольноњ, групи, давали звичайний корм. „ерез 16 тижн≥в вс≥х тварин зважили. ¬и€вилос€, що найб≥льша прибавка в ваз≥ ви€вилас€ у тих тварин, €к≥ отримували багато фруктози ≥ були позбавлен≥ еп≥галлокатех≥н-галлата. “≥ ж миш≥, €к≥ отримували не т≥льки солодкий ≥ ситний корм, а й цей антиоксидант, одужали зовс≥м небагато - њх вага була всього трохи б≥льше, н≥ж у тварин з контрольноњ групи.

Ќаступний етап досл≥дженн€ показав, що у мишей, €к≥ отримували прот€гом 16 тижн≥в фруктозу ≥ еп≥галлокатех≥н-галлат, пам'€ть була набагато краще, н≥ж у гризун≥в з ≥нших груп.

Ѕ≥льш≥сть людей звик ≥ вважають за краще пити чорний чай, але варто ще раз задуматис€ про вс≥ переваги зелених сорт≥в дл€ збереженн€ молодост≥ ≥ здоров'€.

16.08.17