ѕродукти харчуванн€: чим дорожче, тим здоров≥ше?
ѕродукти харчуванн€: чим дорожче, тим здоров≥ше?
ѕродукти харчуванн€: чим дорожче, тим здоров≥ше?

¬и€вл€Їтьс€, ц≥ни на продукти харчуванн€ здатн≥ вплинути на наше споживче сприйн€тт€ - €к самих продукт≥в, так ≥ проблем, що стосуютьс€ здоров'€.

Ѕагато прихильник≥в здорового харчуванн€ впевнен≥, що здоров≥ продукти обход€тьс€ дорожче, н≥ж фастфуд та ≥нша шк≥длива њжа. ¬иходить, що б≥льш дорог≥ продукти харчуванн€ здаютьс€ покупц€м безп≥дставно корисн≥ше.

‘ах≥вц≥ стверджують, що маркетологам варто п≥дн€ти ц≥ни на продукти, €к≥ рекламуютьс€ €к здоров≥. ” цьому випадку споживач≥ б≥льш охоче пов≥р€ть в те, що дана продукц≥€ д≥йсно принесе користь њхньому здоров'ю.  р≥м того, така в≥ра в оздоровчу силу дорогих продукт≥в може п≥дштовхнути людей ≥ до ≥нших неспод≥ваних висновк≥в, що впливають на њх споживчу повед≥нку: дешевий ≥нгред≥Їнт, вир≥шальний певн≥ проблеми з≥ здоров'€м, применшував своЇю низькою варт≥стю значим≥сть самоњ проблеми в очах покупц≥в.

ќднак реакц≥€ ц≥лком з'€совна: люди покладаютьс€ на здоровий глузд, щоб зрозум≥ти лог≥ку такого сп≥вв≥дношенн€ ц≥н. «вичайно, ≥снують категор≥њ продукт≥в харчуванн€, де б≥льш здоров≥ д≥йсно коштують дорожче. јле такий зв'€зок не завжди в≥рний.

¬чен≥ зробили такий висновок: перш н≥ж витрачати грош≥ на б≥льш дорогу њжу, сл≥д Ђв≥дмовитис€ї в≥д елементарноњ лог≥ки ≥ просто уважно вивчити питанн€ здорового способу житт€ та перел≥к ≥нгред≥Їнт≥в на упаковц≥.

23.07.17