як цукор ЂламаЇї гени?
як цукор ЂламаЇї гени?

«вички харчуванн€ в молодост≥ можуть вплинути на здоров'€ через дес€тил≥тт€, нав≥ть €кщо пом≥н€ти звички в кращу сторону.

«вичайно, Ї продукти, €к≥ завдають безпосередн≥й збиток нашим органам, наприклад, алкоголь або жирна њжа. јле Ї продукти, €к≥ д≥ють б≥льш фундаментально ≥ п≥дступно. ќстанн≥м часом вчен≥ вважають, що людина дуже сильно губить своЇ здоров'€ через цукор, €кий споживаЇ день у день.

ќстанн≥ досл≥дженн€ показали, €к згубно цукор д≥Ї на гени, зокрема т≥, що зумовлюють тривал≥сть житт€ в орган≥зм≥. ≈ксперимент був проведений на дрозофылах, €к≥ сид≥ли на Ђцукровоњ д≥Їтиї. ѓх тривал≥сть житт€ ви€вилас€ на 7% менше, н≥ж у тих дрозоф≥л, €к≥ харчувалис€ стандартно. якщо дан≥ показники екстраполювати на людину, то ц≥ с≥м в≥дсотк≥в екв≥валентн≥ п'€ти рокам житт€ людини.

якби таке ж досл≥дженн€ було проведено на люд€х, можна було б однозначно за€вл€ти про шкоду цукру. ƒосл≥дники в≥дзначають, що найб≥льше страждаЇ в≥д солодкого ген FOXO, €кий граЇ важливу роль у визначенн≥ тривалост≥ житт€.

ќднак вчен≥ налаштован≥ оптим≥стично: на њхню думку, розум≥нн€ того, €к працюють еп≥генетичн≥ зм≥ни, Ї першим кроком на шл€ху до њх корекц≥њ.

30.06.17