ўо корисно њсти при артрит≥?
ўо корисно њсти при артрит≥?

јртрит - поширене захворюванн€, що характеризуЇтьс€ запаленн€м суглоб≥в. ѕри слов≥ Ђартритї ми у€вл€Їмо картини скорчених пальц≥в у л≥тн≥х людей. ќднак п≥д цим д≥агнозом ховаютьс€ сотн≥ р≥зновид≥в ц≥Їњ хвороби, симптоми €ких сильно р≥зн€тьс€.

“акож не варто думати, що артрит - це дол€ людей похилого в≥ку. ¬≥д ц≥Їњ хвороби не застрахований н≥хто: н≥ молод≥ люди, н≥ спортсмени, н≥ нав≥ть д≥ти.

Ќайб≥льш поширений тип артриту - остеоартрит, при €кому хр€щ втрачаЇ свою силу ≥ рухлив≥сть.

ѕ≥дступн≥сть хвороби в тому, що вил≥кувати остаточно њњ неможливо, але можна намагатис€ знизити симптоми хвороби, щоб вона не так сильно заважала звичн≥й д≥€льност≥.

јртрит буваЇ трьох вид≥в: запальний, ≥нфекц≥йний або метабол≥чний. ѕри будь-€кому з них експерти дають пораду - п≥клуватис€ про своЇ харчуванн€. якщо починати день з Ђправильногої сн≥данку, то можна значно пол≥пшити св≥й день.

«вичайно, жодна сувора д≥Їта не здатна вил≥кувати артрит, але поживн≥ речовини де€ких продукт≥в допоможуть домогтис€ таких результат≥в:

  • зменшити запаленн€,

  • зм≥цнити суглоби,

  • забезпечити харчуванн€ хр€щових тканин,

  • стимулювати виробленн€ колагену,

  • зм≥цнити ≥мунну систему.

Ќайб≥льш корисн≥ продукти дл€ сн≥данку при артрит≥

ягоди

¬с≥ €годи дуже корисн≥, але Ї т≥, €к≥ особливо корисн≥ при артрит≥: полуниц€, вишн€, чорниц€, слива, червоний виноград. ÷≥ €годи багат≥ антиоксидантами ≥ аскорб≥новою кислотою. јнтоц≥ани ≥ каротиноњди €г≥д допомагають боротис€ з в≥льними радикалами, що викликають запаленн€.

Ќайкорисн≥ш≥ €годи - св≥ж≥. «вичайно, майже вс≥ вони сезонн≥, €к≥ ми не можемо њсти прот€гом усього року, тому можна вживати ≥ заморожен≥. ≤ хоч к≥льк≥сть в≥там≥н≥в в них менше, але все одно вони корисн≥.

 ава

јртрит - це не прив≥д в≥дмовл€тис€ в≥д кави. якщо пити його в пом≥рних к≥лькост€х, особливо в ранков≥ години, це п≥де на користь.

 ава багата антиоксидантами пол≥фенолами. ¬они захищають кл≥тини нашого орган≥зму в≥д пошкоджень, а також покращують здоров'€ серц€.

јле щоб отримати користь в≥д кави, потр≥бно пам'€тати, що в нењ не можна додавати б≥лий цукор, вершки або ц≥льне молоко. якщо не можете пити несолодку, додайте коричневий цукор, мед, кокосове масло.

÷≥льн≥ злаки

«ародки ц≥льних злак≥в м≥ст€ть велику к≥льк≥сть в≥там≥н≥в, м≥нерал≥в ≥ б≥лкових концентрат≥в. якщо зловживати б≥лим хл≥бом ≥ хл≥бобулочними виробами з б≥лого раф≥нованого борошна, то це т≥льки посилить запаленн€ суглоб≥в. Ќайб≥льш прийн€тн≥ вар≥анти сн≥данк≥в наступн≥:

  • амарант - багатий б≥лком, приЇмний на смак,

  • в≥вс€нка - особливо корисно зм≥шати њњ з полуницею, €блуками або медом,

  • гречка - багата б≥лком, а з гречаного борошна можна приготувати смачн≥ млинц≥ або оладки,

  • к≥ноа - ефективно боретьс€ з запаленн€м суглоб≥в.

ћоркв€ний с≥к

јнтиоксиданти, каротиноњди, в≥там≥ни C, D ≥  , м≥неральн≥ речовини моркв€ного соку подбають про ваш≥ суглоби ≥ будуть спри€ти синтезу колагену.

‘≥сташки

÷е природне джерело б≥лка, €кий не можна упускати з уваги, €кщо ви страждаЇте артритом. ‘≥сташки також багат≥ кальц≥Їм, магн≥Їм, цинком, в≥там≥ном ≈ ≥ альфа-л≥ноленовою кислотою.

ƒл€ п≥дтримки здоров'€ суглоб≥в в ≥деал≥ дотримуватис€ р≥зноман≥тного ≥ збалансованого рац≥ону харчуванн€. јле ≥нод≥ сл≥д вживати б≥льше продукт≥в харчуванн€, що волод≥ють протизапальними властивост€ми ≥ багатих в≥там≥ном —, так €к вони здатн≥ полегшити симптоми, викликан≥ артритом.

23.06.17