¬аг≥тним протипоказана солодка газована вода
¬аг≥тним протипоказана солодка газована вода
¬аг≥тним протипоказана солодка газована вода

’арчуванн€ при ваг≥тност≥ отримуЇ особливе значенн€ в цей важливий пер≥од дл€ ж≥нки. Ќещодавно фах≥вц≥ встановили, що майбутн≥м мамам сл≥д повн≥стю виключити з≥ свого рац≥ону газован≥ напоњ. ѕри цьому мова йде не т≥льки про солодку газовану воду, що м≥стить цукор ≥ небезпечн≥ добавки, але ≥ про так званы Ђд≥Їтичныї верс≥ъ попул€рних напоњв, в €ких цукор зам≥нений штучними п≥дсолоджувачами ≥ зам≥нниками цукру рослинного походженн€.

‘ах≥вц≥ стверджують, що €кщо ваг≥тна ж≥нка не в≥дмовитьс€ в≥д вживанн€ д≥Їтичноњ газованоњ води, вона тим самим значно зб≥льшить небезпеку того, що у в≥ц≥ 7 рок≥в у њњ дитини буде зайва вага ≥ нав≥ть ожир≥нн€.

ƒосл≥дники провели анал≥з даних про стан здоров'€ 92 000 ваг≥тних ж≥нок ≥ њхн≥х д≥тей.

Ќа шостому м≥с€ц≥ ваг≥тност≥ вс≥ учасниц≥ в≥дпов≥дали на питанн€ спец≥альноњ анкети про њх харчов≥ звички. ƒ≥тей зважували при народженн≥ ≥ п≥сл€ дос€гненн€ ними 7-р≥чного в≥ку.

ƒ≥абет ваг≥тних був д≥агностований у 900 ж≥нок, з €ких 9% пили Ђд≥Їтичнуї солодку газовану воду в к≥лькост≥, щонайменше, 1 стандартна банку (340 мл) щодн€.

¬чен≥ ви€вили, що в таких ж≥нок значно п≥двищувавс€ ризик народженн€ дитини з≥ схильн≥стю до ожир≥нн€ в пор≥вн€нн≥ з ваг≥тними з цим захворюванн€м, €к≥ повн≥стю в≥дмовилис€ выд Ђд≥Їтичноњї газованоњ води.

≤ д≥йсно, ви€вилос€, що у в≥ц≥ 7 рок≥в серед д≥тей, народжених любительками Ђлайт-верс≥йї коли та ≥нших газованих напоњв, малюки, що страждали ожир≥нн€м, зустр≥чалис€ в 2 рази част≥ше.

20.06.17