≈нергетичн≥ напоњ: пити чи не пити?
≈нергетичн≥ напоњ: пити чи не пити?
≈нергетичн≥ напоњ: пити чи не пити?

¬иробники енергетичних напоњв стверджують, що њхн€ продукц≥€ приносить одну користь, ≥ продовжують випускати все нов≥ й нов≥ типи напоњв. ” той же час ц≥ продукти суворо заборонен≥ у ‘ранц≥њ, ƒан≥њ ≥ Ќорвег≥њ, де продаютьс€ т≥льки в аптеках.

Ћюд€м, що страждають в≥д серцевих захворювань, г≥по- ≥ г≥пертон≥њ, взагал≥ не сл≥д вживати енергетичн≥ напоњ.

«а€ва, що нап≥й забезпечуЇ орган≥зм енерг≥Їю, Ї голосл≥вною. «м≥ст такоњ бажаноњ багатьма банки т≥льки в≥дкриваЇ шл€х резерв≥в орган≥зму: сам нап≥й н≥€коњ енерг≥њ не м≥стить, а лише використовуЇ нашу власну. “обто ми запозичуЇмо у себе енерг≥ю в борг. јле рано чи п≥зно цей борг доведетьс€ повертати з в≥дсотками у вигл€д≥ втоми, безсонн€, драт≥вливост≥ ≥ депрес≥њ.

як ≥ будь-€кий ≥нший стимул€тор, кофењн, €кий м≥ститьс€ в енергетиках, веде до виснаженн€ нервовоњ системи. …ого д≥€ триваЇ в середньому 3-5 годин, п≥сл€ чого орган≥зму потр≥бен в≥дпочинок.  р≥м того, кофењн викликаЇ звиканн€.

Ѕагато енергетичних напоњв м≥ст€ть велику к≥льк≥сть в≥там≥ну ¬, що викликаЇ прискорене серцебитт€ ≥ тремт≥нн€ в к≥нц≥вках. ” раз≥ перевищенн€ його допустимоњ норми спостер≥гаЇтьс€ тах≥кард≥€, психомоторне збудженн€, п≥двищена нервозн≥сть, депрес≥€.

26.05.17