„ому небезпечн≥ п≥дбори?
„ому небезпечн≥ п≥дбори?
ќбраз сучасноњ ж≥нки важко у€вити без п≥дбор≥в. ќднак до €ких насл≥дк≥в дл€ здоров'€ веде регул€рне нос≥нн€ незручного взутт€?

“ривале нос≥нн€ незручного взутт€ на п≥дборах часто призводить до патолог≥чних процес≥в в стоп≥. ¬≥дбуваЇтьс€ це з т≥Їњ причини, що зв'€зки ≥ м'€зи послаблюютьс€, в≥дбуваЇтьс€ розб≥жн≥сть к≥сток - вальгусна деформац≥€, або по-простому Ђк≥сточкаї або Ђшишкаї на ноз≥. Ќадал≥ цей процес може торкнутис€ решти пальц≥в стопи, тому не варто пускати його на самох≥д.

—учасна медицина пропонуЇ чимало ефективних методик по боротьб≥ з даною проблемою.

«овн≥ вальгусна деформац≥€ про€вл€Їтьс€ €к викривлене в≥дхиленн€ пальц€. Ќа п≥дошв≥ також з'€вл€ютьс€ мозол≥ ≥ натоптиш≥, що викликають хвороблив≥ в≥дчутт€, що значно ускладнюЇ ходьбу ≥ нос≥нн€ взутт€.

¬альгусна деформац≥€ т€гне за собою ц≥лий р€д зм≥н у вс≥х структурах стопи:

  • ураженн€ хр€щовоњ тканини суглоб≥в,

  • плоскостоп≥сть,

  • викривленн€ плесновоњ к≥стки.

¬ даний час практикуЇтьс€ х≥рург≥чне л≥куванн€ Ђк≥сточкиї на стоп≥. як правило, њњ суть пол€гаЇ в зм≥щенн≥ к≥сток ≥ ф≥ксуванн€ њх в необх≥дному положенн≥ за допомогою металевих пристроњв.

якщо вас турбуЇ к≥сточка на ноз≥, зверн≥тьс€ до л≥кар€-ортопеда, €кий п≥дбере оптимальне л≥куванн€ дл€ вас. ј також св≥домо ставтес€ до нос≥нн€ каблук≥в: краса радуЇ око, коли не шкодить здоров'ю!

23.05.17