7 продукт≥в не дл€ сироњд≥нн€
7 продукт≥в не дл€ сироњд≥нн€
 7 продукт≥в не дл€ сироњд≥нн€

ќстанн≥м часом часто звучить заклик де€ких д≥Їтолог≥в не п≥ддавати де€к≥ продукти термообробц≥, щоб таким чином зберегти б≥льше корисних речовин в них. ќднак, щоб уникнути серйозних проблем, сл≥д знати продукти, €к≥ в сирому вигл€д≥ вживати н≥€к не можна.

1.  урка

 ур€че м'€со вважаЇтьс€ д≥Їтичним, але готувати його потр≥бно правильно. ћ≥ж моментом, коли курку забили на п≥дприЇмств≥ ≥ прибутт€м њњ на вашу кухню, з њњ тушкою може статис€ багато ц≥кавого. ‘ах≥вц≥ стверджують, що кур€че м'€со дуже схильне нападу крих≥тних, непом≥тних оку паразит≥в, €к≥ потрапл€ть у ваш орган≥зм, €кщо котлети або ф≥ле будуть недостатньо просмажен≥. ≤ нав≥ть промиванн€ курки перед приготуванн€м в проточн≥й вод≥ не допоможе уникнути бактер≥й.

2. яйц€

ќсобливо любл€ть ласувати сирими €йц€ми чолов≥ки, вважаючи, що необроблений б≥лок зробить њх м'€зи м≥цн≥ше. ≤, до реч≥, це ц≥лком справедливе оч≥куванн€. јле разом з б≥лком в орган≥зм може проникнути сальмонела, €ка нечасто, але все ж зустр≥чаЇтьс€ в сирому жовтку.

3.  ≥сточки фрукт≥в

 ≥сточков≥ фрукти - справжнЇ джерело в≥там≥н≥в. јле ≥ вони совають в соб≥ небезпеку. якщо розколоти €дерце персика, манго або абрикоса, то можна ви€вити б≥лу ≥ њст≥вну на вигл€д масу. ≤ вона д≥йсно смачна, але з'њдати њњ не варто. ’≥ба що фрукт ви вит€гли з компоту. —права в тому, що в костачках фрукт≥в м≥ститьс€ амигдалин - речовина, €ка при контакт≥ з зовн≥шн≥м середовищем стаЇ ц≥ан≥дом. «вичайно, до отруЇнн€ призведе вживанн€ великоњ к≥лькост≥ к≥сточок, але краще поберегтис€.

4.  артопл€

’то любить сиру картоплю? ¬ажко таких знайти. ’оча де€к≥ любл€ть, щоб картопл€ була злегка недосмажена. ѕри цьому корисно знати, що картопл€ своЇр≥дно реагуЇ на сон€чне св≥тло. ѕ≥д ультраф≥олетом х≥м≥кат, €кий м≥ститьс€ в клубн€х, стаЇ токсичним. ¬живаючи його в сирому вигл€д≥, можна викликати напади нудоти ≥ м≥грен≥.

5. —винина

—учасн≥ технолог≥њ перев≥рки, здавалос€ б, дозвол€ють без побоюванн€ вживати свинину. ќднак не варто зловживати стейком- "rare", так €к потенц≥ал заразити людину чимось на зразок трих≥нельозу, круглого хробака або свин€чого ц≥п'€ка. ƒо реч≥, останн≥й може виростати до 6 м в довжину в шлунку свин≥, а значить, ≥ людини.

6. „ервона квасол€

“ак €к квасол€ готуЇтьс€ дуже довго, то Ї в≥рог≥дн≥сть не доварити њњ. ј нап≥всир≥ квасолев≥ зерна можуть стати причиною серйозного отруЇнн€, так €к в квасол≥ м≥ститьс€ токсин лектин. ѕеред приготуванн€м квасолю необх≥дно замочувати прот€гом не менше п'€ти годин.

7. Ћист€ ревеню

–ев≥нь - смачна начинка дл€ пирога, а також основа дл€ компоту. јле њсти його сирим не треба, хоч в≥н маЇ своЇр≥дний ≥ привабливий смак. ≤ €кщо стебла шкоди не принесуть, то в лист≥ м≥ститьс€ високий р≥вень токсину щавлева кислота, €ка може пошкодити нирки, а це ц≥лком може призвести нав≥ть до летального результату.

23.05.17