як≥ протипоказанн€ у часнику?
як≥ протипоказанн€ у часнику?
як≥ протипоказанн€ у часнику?

 ому ще не в≥домо, що часник - найкорисн≥ша рослина? ¬ силу його численних ц≥лющих властивостей, його рекомендують до вживанн€ €к народна, так ≥ традиц≥йна медицина. ” той же час Ї захворюванн€ ≥ стану, при €ких часник строго протипоказаний.

 оли ж протипоказаний часник?

1. ѕри проблемах печ≥нки

“ак €к в часнику м≥ститьс€ досить багато токсичних елемент≥в, його вживанн€ протипоказано люд€м з хворою печ≥нкою.  р≥м загостренн€ хвороби ≥ подальшого порушенн€ х≥м≥чних процес≥в в печ≥нц≥ ви б≥льше н≥чого не отримаЇте. “е ж можна сказати ≥ про хвор≥ нирки.

2. ѕри д≥арењ

 ишечник людини - дуже чутливий орган. якщо у вас д≥аре€, не варто орган≥зм випробовувати зайвий раз на м≥цн≥сть. —т≥нки кишечника в цьому випадку, вже запален≥, не скажуть вам Ђспасиб≥ї.

3. ѕеред майбутн≥м х≥рург≥чним втручанн€м

якщо знадобитьс€ операц≥€, нобх≥дно забути про часник за два тижн≥ до нењ. ’≥м≥чн≥ елементи розр≥джують кров людини, ≥ коли людина готуЇтьс€ л€гти под х≥рург≥чний скальпель - зайв≥ крововиливи небажан≥.

4. ѕри ваг≥тност≥ ≥ годуванн≥ грудьми

¬чен≥ ще остаточно не вивчили вплив часнику на пл≥д матер≥ або новонародженого малюка, €кий на грудному вигодовуванн≥. “ому краще не ризикувати.

5. ѕри низькому кров'€ному тиску

“ак €к часник здатний знижувати р≥вень кров'€ного тиску, його вживанн€ лише посилить ≥ без того погане самопочутт€.

6. ѕри очних хворобах

’≥м≥чн≥ речовини, що вход€ть до складу часнику, можуть подразнювати слизову ока. јле €кщо ваш≥ оч≥ ≥ без того з п≥двищеною чутлив≥стю - часник ускладнить ситуац≥ю.

20.05.17