ўо вказуЇ на початок алкогольну залежн≥сть?
ўо вказуЇ на початок алкогольну залежн≥сть?
 ўо вказуЇ на початок алкогольну залежн≥сть?

 оли мова заходить про алкогольну залежн≥сть, мало хто визнаЇ, що п≥ддаЇтьс€ цьому нещастю. ” той же час багато людей за допомогою спиртного намагаютьс€ Ђполегшитиї соб≥ житт€: розслабитис€ в к≥нц≥ дн€, зн€ти стрес, уникнути негативних думок. “аке регул€рне вживанн€ рано чи п≥зно призведе до алкогольноњ адикц≥њ.

як зрозум≥ти, що алкоголь стаЇ незам≥нною частиною житт€? ѕерш н≥ж остаточно стати залежним, можна пом≥тити де€к≥ попереджувальн≥ сигнали, хоча вони можуть здаватис€ нешк≥дливими ≥ незначними.

ќтже, ви раптом пом≥чаЇте, що все у вашому житт≥ крутитьс€ навколо спиртного. ѕри цьому дане €вище може приймати р≥зн≥ форми: ви розум≥Їте, що бажаЇте проводити б≥льше часу з людьми, €к≥ теж любл€ть випити, а не з тими, що не в≥тають алкоголь, або пом≥чаЇте, що част≥ше намагаЇтес€ залишитис€ вдома, щоб випити поодинц≥, в≥дмовл€ючи стар≥й компан≥њ в дружн≥х посиденьках.

¬и не приймаЇте ≥ не под≥л€Їте звички оточуючих. ¬ас дратуЇ, €к пов≥льно п'ють своњ коктейл≥ ваш≥ друз≥. ¬ас дратуЇ, коли ваш≥ друз≥ говор€ть, що Ђвже доситьї, прос€ть рахунок ≥ хочуть п≥ти, але ви не згодн≥ з ними. ¬и не розум≥Їте, €к можна прибрати недопиту пл€шку, ви нав≥ть не розгл€даЇте такий вар≥ант.

¬ас починають хвилювати проблеми, пов'€зан≥ з придбанн€м алкоголю. Ќаприклад, вас дратуЇ заборона на продаж спиртних напоњв ввечер≥, а в≥дсутн≥сть запасноњ пл€шки вдома може стати взагал≥ проблемою. ¬и починаЇте купувати додатков≥ пл€шки Ђпро вс€к випадокї.26.01.2022