л≥тковина - пор€тунок в≥д багатьох проблем
 л≥тковина - пор€тунок в≥д багатьох проблем
 л≥тковина - пор€тунок в≥д багатьох проблем

’то в наш≥ дн≥ ще не чув про користь кл≥тковини? ѕро це сказано ≥ написано дуже багато. јле чим конкретно цей чар≥вний зас≥б може допомогти нашому здоров'ю?

1. ƒопоможе схуднути

«багачена кл≥тковиною д≥Їта допомагаЇ швидко втрачати вагу за рахунок того, що харчов≥ волокна не засвоюютьс€ в орган≥зм≥, а просто вивод€тьс€.

2. «апоб≥жить утворенню геморою

“ак €к кл≥тковина покращуЇ травленн€, що не дозвол€Ї перепрацьовувати пр€м≥й кишц≥. ¬живаючи багато кл≥тковини, можна зупинити розвиток геморою ≥ дивертикул - килопод≥бних випинань кишковоњ ст≥нки, €к≥ час в≥д часу можуть запалюватис€.

3. «апоб≥гаЇ раку

ƒосл≥дженн€ показали т≥сний зв'€зок м≥ж недостатн≥м споживанн€м продукт≥в, що м≥ст€ть кл≥тковину ≥ раку товстого кишечника. „им б≥льше ми вживаЇмо кл≥тковини, тим нижче ризик раку товстого кишечника.

4. „и знизить р≥вень холестерину

 л≥тковина перешкоджаЇ поглинанню жовч≥ в кишечнику. ўоб компенсувати втрати, печ≥нка вид≥л€Ї на так≥ ц≥л≥ додатков≥ ресурси у вигл€д≥ холестерину.

5. «апоб≥жить цукровому д≥абету

ƒ≥Їта з високим вм≥стом кл≥тковини призведе до зниженн€ ризику розвитку цукрового д≥абету 2 типу. ƒосл≥дженн€ показали, що кл≥тковина спов≥льнюЇ всмоктуванн€ цукру в кров≥, допомагаЇ регулювати р≥вень глюкози в кров≥.

6. Ќормал≥зуЇ травленн€

 л≥тковина п≥двищуЇ обс€г калових мас, чим полегшуЇ процес дефекац≥њ, запоб≥гаЇ запорам.01.03.2022