ўо вкаже на те, що ви повинн≥ полюбити себе б≥льше?
ўо вкаже на те, що ви повинн≥ полюбити себе б≥льше?
ўо вкаже на те, що ви повинн≥ полюбити себе б≥льше?

як часто ми в≥дчуваЇмо себе щасливими т≥льки п≥сл€ схваленн€ оточуючих! Ѕайдуж≥сть оточуючих часом робить людину безхарактерною ≥ њй важко зрозум≥ти, чого в≥н хоче насправд≥.

≤ ось в той момент, коли наше щаст€ починаЇ залежати в≥д ≥нших, необх≥дно зупинитис€ ≥ подумати, що представл€Ї собою наше житт€. ћожливо, настав момент почати любити себе!

якщо ви не здатн≥ прийн€ти себе такими, €к ви Ї, значить, ви недостатньо себе любите. ≤ не варто в≥ддавати управл≥нн€ свого житт€ в руки ≥нших, адже саме через це ви в≥дчуваЇте себе втраченим.

ѕсихологи назвали ознаки того, що людина недостатньо себе любить. якщо ви можете де€к≥ з них сп≥вв≥днести з собою, значить, пора брати ситуац≥ю п≥д особистий контроль.

1. ¬и не в≥дчуваЇте себе в≥льним, будучи самим собою

ѕрагненн€ в≥дпов≥дати бажанн€м ≥нших сильно вимотуЇ. ѕодумайте, чи не перебуваЇте ви занадто багато часу в оточенн≥ ≥нших людей? Ѕоњтес€ залишитис€ наодинц≥ з самим собою? „и комфортно вам перебувати на самот≥?

ѕозитивн≥ в≥дпов≥д≥ на вс≥ ц≥ питанн€ говор€ть про те, що вам важко прийн€ти себе такими, €к ви Ї насправд≥.

ћожливо, вам здаЇтьс€, що оточенн€ людей зм≥нюЇ вас в кращу сторону. “ому вам стаЇ погано, коли поруч н≥кого немаЇ.

2. Ќе наважуЇтес€ сказати, що думаЇте

„и в≥дчуваЇте незручн≥сть п≥д час розмови або страх висловити своњ думки, коли вони не зб≥гаютьс€ з думкою ≥нших?

якщо часто опин€Їтес€ в под≥бн≥й ситуац≥њ, значить, прагнете догодити оточуючим, нав≥ть €кщо вам доводитьс€ в≥дмовл€тис€ в≥д своњх переконань. јле €кщо ви не навчитес€ твердо за€вл€ти про своЇ, ризикуЇте так ≥ залишитис€ непочутим. Ќе б≥йтес€ в≥др≥зн€тис€ в≥д ≥нших ≥ мати свою точку зору. Ќастав час серйозно п≥дн€ти свою самооц≥нку.

3. ¬и занадто самокритичн≥

—амокритичн≥сть може зайти надто далеко, аби дати вам рухатис€ вперед ≥ розвиватис€. ¬и караЇте себе за вчинки, €к≥ не виправдали ваших спод≥вань. ѕам'€тайте, що помилки слугують нам життЇвим досв≥дом ≥ багато чому вчать.

4. ¬и перестали п≥клуватис€ про себе

∆ити в гармон≥њ з власним т≥лом - нормальне прагненн€ кожноњ людини. якщо ц€ гармон≥€ порушуЇтьс€, значить, щось ми робимо не так. якщо ви перестали п≥клуватис€ про себе, не прид≥л€Їте увагу своЇму од€гу ≥ зовн≥шност≥, значить, пора м≥н€тис€!

Ѕудьте здоровими ≥ дбайте про свою зовн≥шн≥сть заради самих себе, а не ≥нших. якщо ви сам≥ цього не зробите, н≥хто не зробить за вас.

5. ¬ам складно себе мотивувати

¬≥дсутн≥сть мотивац≥њ практично зводить до нул€ усп≥х будь-€кого починанн€. якщо ви не в≥рите в себе, недооц≥нюЇте своњ сили, навр€д чи зможете дос€гти бажаного.

Ќе дозвол€йте ≥ншим збивати вас з нам≥ченого шл€ху, будьте в≥рн≥ своњм бажанн€м.

6. ¬и невпевнен≥ в соб≥

¬певнен≥сть в соб≥ важлива не менше мотивац≥њ, без нењ немаЇ руху вперед. якщо ви досить дов≥р€Їте соб≥, то не дозволите оточуючим вибити вас з кол≥њ.

7. ¬ам не вистачаЇ щирост≥ в стосунках з оточуючими

„и завжди ви можете бути в≥дкритими з оточуючими? ћожливо, всьому виною страх показати своЇ справжнЇ обличч€? ¬ам здаЇтьс€, що замкнут≥сть захищаЇ вас, хоча под≥бна тактика не йде на користь, навпаки, послаблюЇ вас.

якщо ви не любите себе в повн≥й м≥р≥, то н≥коли не зможете в≥дчути, що значить бути коханим по-справжньому. „ерез це ви будете в≥дчувати депрес≥ю ≥ вам буде здаватис€, що ви не г≥дн≥ любов≥.

Ћюб≥ть себе! Ќе забувайте, що на кону стоњть ваше житт€!09.03.2022