як≥ продукти ми вживаЇмо неправильно?
як≥ продукти ми вживаЇмо неправильно?
як≥ продукти ми вживаЇмо неправильно?

” гонитв≥ за здоровим способом житт€ ми особливе м≥сце в≥дводимо правильному харчуванню, але нав≥ть в цьому випадку не дос€гаЇмо позитивного результату. „ому так в≥дбуваЇтьс€?

¬и€вл€Їтьс€ ми часто повн≥стю не розкриваЇмо потенц≥ал вм≥сту наших холодильник≥в. ѕогодьтес€, культура приготуванн€ часто поступаЇтьс€ банальному бажанн€м щось проковтнути, переварити ≥ хоч €кось засвоњти, тимчасово перем≥гши голод до його чергового приходу.

—пробуйте розширити потенц≥ал звичних продукт≥в до корисних властивостей.

 артопл€

ўоб приготувати будь-€ку страву з картопл≥, б≥льш≥сть з нас звертаютьс€ за звичкою до класичного сорту - б≥лого. якщо Ї у вас сво€ земельна д≥л€нку, спробуйте висадити ф≥олетову картоплю. “ака картопл€ знижуЇ кров'€ний тиск, р≥вень цукру в кров≥ ≥ ризик ракових захворювань.

ћорква

ѕри термообробц≥ морква втрачаЇ вс≥ своњ корисн≥ властивост≥. ўоб зберегти користь моркви, вимийте коренепл≥д, почист≥ть, занурте в кипл€чу воду ц≥лком. ƒосл≥дженн€ показали, що такий вид приготуванн€ п≥двищуЇ б≥олог≥чну ц≥нн≥сть каротиноњд≥в.

„ай

÷ей найпоширен≥ший нап≥й на планет≥ служить також проф≥лактичним засобом дл€ захворювань серцево-судинноњ системи. јле позбавити його ц≥Їњ функц≥њ здатне молоко, що особливо притаманне британц€м.

„асник

„асник збереже б≥льше корисних речовин, €кщо його не нар≥зати, а розчавити. ѕри цьому п≥сл€ тисн€ви ​​його краще залишити на 10 хвилин - кашка насититьс€ особливим ензимом - калл≥ц≥ном, €кий пол≥пшить проходженн€ тромбоцит≥в по кровоносн≥й систем≥, що буде т≥льки на користь.

ѕлодов≥ культури

«р≥л≥ €блука ≥ груш≥ краще, н≥ж незр≥л≥. јле в плодах, що д≥йшли до кондиц≥њ, повн≥стю руйнуЇтьс€ хлороф≥л, що призводить до п≥двищенн€ антиоксидант≥в.

Ѕроккол≥

ƒ≥Їтологи не втомлюютьс€ повторювати, що броккол≥ - один з найефективн≥ших овоч≥в дл€ запоб≥ганн€ онкозахворювань. јле т≥льки броккол≥, приготован≥ на пару, а не смажен≥ ≥ не варен≥, збер≥гають вс≥ важлив≥ компоненти. ј пол≥пшити њх властивост≥ можна, включивши броккол≥ до складу гострих страв.

√≥рчиц€

∆овтий окарс г≥рчиц≥ додаЇ куркум≥н, €кий м≥ститьс€ в н≥й, що видобуваЇтьс€ за допомогою де€ких х≥м≥чних реакц≥й з корен€ куркуми. јле куркум≥н також спри€Ї зниженню можливост≥ захвор≥ти де€кими видами раку. јле у великих к≥лькост€х г≥рчиц€ може завдати шкоди: обпекти слизову орган≥в травленн€, викликати роздратуванн€ шк≥ри.  р≥м того, велик≥ порц≥њ г≥рчиц≥ викликають задишку, втрату св≥домост≥ ≥ брак≥рад≥ю.10.03.2022