ўо не можна њсти натщесерце?
ўо не можна њсти натщесерце?

—н≥данок - найважлив≥ший прийом њж≥ в день, коли орган≥зм разом з њжею накопичуЇ енерг≥ю дл€ активноњ д≥€льност≥. ќднак це не означаЇ, що вранц≥ можна њсти все п≥др€д. ≤снуЇ р€д продукт≥в, €к≥ краще не включати в сн≥данок.

1. ƒр≥ждж≥

ƒр≥ждж≥ спри€ють виробленню шлункових газ≥в, через що шлунок роздуваЇтьс€, що не особливо приЇмно. Ќатщесерце будь-€ка др≥жджова д≥Їта - зло.

2.  ава

 офењн, потрапл€ючи на слизову шлунка, починаЇ њњ дратувати. ” в≥дпов≥дь виробл€Їтьс€ шлунковий с≥к, а €кщо йому Ђне датиї ≥ншоњ њж≥, в≥н стаЇ агресивним ≥ починаЇ роз'њдати слизову. «годом це може призвести до гастриту. “акож кофењн дратуЇ жовчний м≥хур. ” в≥дпов≥дь той скорочуЇтьс€ ≥ викидаЇ порц≥ю жовч≥, необх≥дну дл€ перетравленн€ њж≥. јле €кщо перетравлювати н≥чого, то жовч просто поширюЇтьс€ безц≥льно по орган≥зму. якщо думаЇте, що д≥ю кави можна пом'€кшити молоком, то ви помил€Їтес€. ѕо€снюЇтьс€ це тим, що в'€жуч≥ речовини, €к≥ м≥ст€тьс€ в кав≥ ≥ чањ, зв'€зуютьс€ з б≥лками молока ≥ утворюють майже нерозчинн≥ сполуки, €к≥ ос≥дають камен€ми в нирках.

3. …огурт

«авданн€ йогурту - допомагати перетравлюванн€ њж≥ за допомогою корисних бактер≥й. јле €кщо ц≥ пом≥чники потрапл€ть в орган≥зм до њж≥, то њх просто поглине шлунковий с≥к, ≥ н≥€коњ корист≥ не буде. …огурт треба њсти п≥сл€ њж≥, ≥ то ввечер≥.

4. ÷итрусов≥

 ислота, €ка у велик≥й к≥лькост≥ м≥ститьс€ в цитрусових, з великим ентуз≥азмом накидаЇтьс€ на слизову, поступово роз'њдаючи њњ. якщо ваш шлунок повн≥стю здоровий, то можете час в≥д часу включати в ранковий рац≥он цитрусов≥. јле €кщо ви страждаЇте гастритом з п≥двищеною кислотн≥стю, виразкою або ≥ншими проблемами шлунково-кишкового тракту, то в≥д цитрусових краще в≥дмовитис€.

5. ÷укор

ћаЇтьс€ на уваз≥ не т≥льки сам цукор, а й вс≥ продукти з його зм≥стом ≥ нав≥ть солодк≥ фрукти типу банан≥в. —права в тому, що цукор моментально засвоюЇтьс€ ≥ дратуЇ п≥дшлункову залозу. ” в≥дпов≥дь вона починаЇ виробл€ти ≥нсул≥н. –≥вень цукру в кров≥ миттЇво падаЇ, що веде до стану апат≥њ, втоми зам≥сть того, щоб бути бодрим ≥ енерг≥йним.

6. √руш≥

√руш≥ м≥ст€ть багато грубоњ кл≥тковини, €ка травмуЇ н≥жну слизову орган≥в травленн€. “ому груш≥ краще њсти в друг≥й половин≥ дн€.

7. ’урма

“ак само, €к ≥ в груш≥, в н≥й багато складноперетравних волокон, €к≥ спов≥льнюють моторику шлунку ≥ кишечника.

8. „асник

„асник ≥ р≥зн≥ спец≥њ д≥ють за принципом кофењну: сильно подразнюють слизов≥ ≥ жовчний м≥хур.

9. ’олодн≥ напоњ

¬они звужують судини шлунка, через що починаютьс€ проблеми з кровооб≥гом ≥ весь процес перетравленн€ ви€вл€Їтьс€ порушеним. “ому пити холодн≥ напоњ н≥ до њж≥ н≥ п≥сл€ не рекомендуютьс€, краще - через пару годин.

¬ар≥анти ≥деального сн≥данку

1. ¬≥вс€н≥ пласт≥вц≥ з молоком, шматочками несолодких фрукт≥в ≥ гор≥хами.  аша - джерело пов≥льних вуглевод≥в, €к≥ покращують процес травленн€. ÷укор з таких складних вуглевод≥в зв≥льн€Їтьс€ поступово, п≥дтримуючи необх≥дний р≥вень енерг≥њ к≥лька годин.

2. Ѕ≥лки ≥ овоч≥. —еред овоч≥в краще сезонн≥, але взимку п≥д≥йдуть ≥ заморожен≥. ƒжерелом б≥лка Ї €йц€, б≥ле м'€со, риба. ¬они засвоюютьс€ повн≥стю, дають в≥дчутт€ ситост≥ ≥ прискорюють обм≥н речовин.

3. “ости з ц≥льнозернового хл≥ба з сиром ≥ зеленню. —ир також Ї джерелом б≥лка, а ц≥л≥сн≥ зерна збер≥гають в соб≥ багато в≥там≥н≥в ≥ м≥кроелемент≥в.



16.05.2022