7 корисних властивостей кориц≥
7 корисних властивостей кориц≥
7 корисних властивостей кориц≥

 ориц€ - одна з найпопул€рн≥ших пр€нощ≥в. ” —тародавньому  итањ корицю використовували €к протизапальний зас≥б. —ьогодн≥ вчен≥ в≥дкрили й ≥нш≥ корисних властивост≥ кориц≥, €к≥, в тому числ≥, допомагають боротис€ з раком ≥ хворобою јльцгеймера.

1.  ориц€ проти запалень ≥ хвороби јльцгеймера

 ориц€ м≥стить велику к≥льк≥сть протизапальних речовин. ¬чен≥ провели чимало досл≥джень, що вказують на те, що основною причиною нейродегенеративних захворювань (в тому числ≥ хвороба јльцнеймера, ѕарк≥нсона, розс≥€ний склероз) Ї хрон≥чний запальний процес. —постереженн€ показують, що жител≥ аз≥атських крањн, €к≥ вживають в њжу багато спец≥й, р≥дше страждають нейродегенеративних захворюванн€ми, н≥ж Ївропейц≥ ≥ американц≥.

2.  ориц€ покращуЇ мозкову д≥€льн≥сть

Ќе обов'€зково вживати корицю в њжу, щоб стати розумн≥шими. Ќав≥ть вдихаючи њњ запах, можна ≥стотно пол≥пшити мозкову д≥€льн≥сть ≥ запастис€ енерг≥Їю.

3.  ориц€ допомагаЇ скинути вагу

 ориц€ допоможе знизити р≥вень цукру в кров≥, так €к зб≥льшуЇ чутлив≥сть кл≥тин до ≥нсул≥ну. ѕри регул€рному вживанн≥ спец≥њ можна знизити вагу.

“акож кориц€ допомагаЇ приборкати апетит.

4.  ориц€ л≥куЇ хворе горло

÷е малов≥домий факт, але в≥н д≥йсно допомагаЇ. ѕоклад≥ть 1-2 палички кориц≥ в стакан з водою на к≥лька годин. ќтриманим розчином полощ≥ть горло. “ак €к кориц€ маЇ виражен≥ антибактер≥альн≥ властивост≥, то допомагаЇ впоратис€ з ≥нфекц≥Їю в горл≥.

5.  ориц€ боретьс€ з раком

 ориц€ м≥стить ун≥кальну речовину циннамальдег≥л, €ка пригн≥чуЇ р≥ст ракових кл≥тин. ќсобливо корисно це речовина щодо раку пр€моњ кишки ≥ печ≥нки.

6.  ориц€ в≥д синдрому деф≥циту уваги ≥ г≥перактивност≥

јроматерап≥€ з використанн€м кориц≥ даЇ хороший ефект в л≥куванн≥ та реаб≥л≥тац≥њ д≥тей з такими проблемами.

 ориц€ допомагаЇ придушити стан тривоги ≥ фрустрацињ, що важливо при псих≥чних порушенн€х.

7.  ориц€ допомагаЇ при д≥абет≥

–ан≥ше вже було сказано, що кориц€ спри€Ї зниженню концентрац≥њ цукру в кров≥ шл€хом зб≥льшенн€ чутливост≥.  ориц€ здатна посилити метабол≥зм глюкози в 20 раз≥в, що покращуЇ регул€ц≥ю р≥вн€ цукру в кров≥.


16.12.2016