як батьки пропускають доросл≥шанн€ своњх д≥тей?
як батьки пропускають доросл≥шанн€ своњх д≥тей?
як батьки пропускають доросл≥шанн€ своњх д≥тей?

—учасний св≥т схильний до в≥тртуал≥зац≥≥, ≥ це вже не секрет. Ѕатьки, €к≥ не разлучни з≥ своњми гаджетами, не можуть прид≥л€ти своњм д≥т€м належноњ уваги, адже вони пост≥йно в≥двол≥каютьс€ на дзв≥нки, смс-пов≥домленн€, сп≥лкуванн€ в чат≥, ≥гри.

Ќаш час - це час Ђв≥ртуальногої покол≥нн€, прив'€заного до комп'ютер≥в ≥ планшет≥в, €к алкогол≥ки до спиртного. —татистика показуЇ, що до семи рок≥в сучасн≥ д≥ти р≥к свого житт€ проведуть, дивл€чись в екран того чи ≥ншого електронного пристрою. ј приклад вони беруть з≥ своњх батьк≥в, €к≥ теж не можуть в≥д≥рватис€ в≥д моб≥льних пристроњв.

ѕсихологи вже в≥дзначили, що сучасн≥ технолог≥њ привели до пасивного виконанн€ батьк≥вських обов'€зк≥в, недбалого ставленн€ до дитини. ≈ксперти напол€гають на тому, що доросл≥ знову повинн≥ вз€ти п≥д контроль своњ с≥м'њ.

¬чен≥ встановили, що залежн≥сть в≥д гаджет≥в на кшталт алкогол≥зму або наркоман≥њ. ” цьому випадку також виробл€Їтьс€ допам≥н - речовина головного мозку, €ка в≥д≥граЇ важливу роль в систем≥ винагороди ≥ пов'€зана з розвитком згубних залежностей.

—учасн≥ т≥нейджери провод€ть до шести годин в день за смартфонами, планшетами, ноутбуками ≥ т.п. Ќав≥ть у 10-р≥чних д≥тей Ї доступ до п'€ти р≥зних вид≥в пристроњв з екраном у власному будинку, а часто вони використовують к≥лька одночасно!

‘ах≥вц≥ стверджують, що ставленн€ д≥тей до сучасних пристроњв багато в чому залежить в≥д повед≥нки батьк≥в. “ак, д≥ти, чињ батьки дивл€тьс€ в екран б≥льше 4 годин на день, обзавод€тьс€ ц≥Їю ж звичкою в 10 раз≥в част≥ше! јле чи не бо€тьс€ доросл≥, прид≥л€ючи ст≥льки уваги в≥ртуальному життю, пропустити доросл≥шанн€ своњх д≥тей, важлив≥ моменти њхнього житт€?16.12.2016