як швидко припинити дит€чу ≥стерику?
як швидко припинити дит€чу ≥стерику?
 як швидко припинити дит€чу ≥стерику?

Ѕагато недосв≥дчених батьки часто ви€вл€ютьс€ в глухому кут≥, коли њх чадо раптово починаЇ про€вл€ти неадекватн≥сть в повед≥нц≥, наприклад, закочуЇ ≥стерику в громадському м≥сц≥. як поводитьс€ б≥льш≥сть батьк≥в? ¬≥дчуваючи повну безпорадн≥сть, батьки намагаютьс€ умовити малюка р≥зними способами: в≥д умовл€нь до погроз. јле найчаст≥ше, н≥ те, н≥ ≥нше не допомагаЇ. ўо робити у ц≥й ситуац≥њ?

ѕсихологи в област≥ дит€чоњ психолог≥њ знайшли швидкий вих≥д з ситуац≥њ, що склалас€. Ќа њхню думку, припинити ≥стерику дитини можна шл€хом проведенн€ з нею розмови, €к з дорослою людиною. ” х≥д ц≥лком можуть п≥ти лог≥ка ≥ здоровий глузд, ≥ це допоможе.

ƒо таких висновк≥в фах≥вц≥ прийшли, опитавши б≥льше 100 батьк≥в. ¬с≥м њм було поставлено питанн€, €к вони справл€ютьс€ з раптовими дит€чими ≥стериками. ƒе€к≥ в≥дразу карають д≥тей, ≥нш≥ укладають тимчасовий компром≥с, об≥ц€ючи натом≥сть за хорошу повед≥нку ≥грашку або ласощ≥. јле найефективн≥шим методом ви€вилас€ розумна розмова з дитиною про те, що њњ турбуЇ ≥ про њњ повед≥нку.

Ѕувають випадки, коли дитина вступаЇ вже в занадто в≥дкрите протисто€нн€ з дорослими, про€вл€Ї агрес≥ю ≥ €вний саботаж. ¬ цьому випадку до моменту њњ заспокоЇнн€ краще все-таки вибрати компром≥с. ≤ найголовн≥ше Ц збер≥гайте спок≥й!


15.12.2016