4 маски дл€ боротьби з акне
 4 маски дл€ боротьби з акне

јкне, а прост≥ше - прищ≥, представл€ють справжню проблему, особливо дл€ ж≥нок. ўоб впоратис€ з нею, шк≥р≥ потр≥бен особливий догл€д. ѕерш за все, необх≥дно видалити надлишки шк≥рного сала ≥ в≥дмерлих кл≥тин, очистити ≥ дез≥нф≥кувати.

—ьогодн≥ можна купити безл≥ч засоб≥в дл€ догл€ду за проблемною шк≥рою, але склад багатьох з них залишаЇтьс€ сумн≥вним. ” зв'€зку з цим ми пропонуЇмо чотири рецепта масок дл€ обличч€ з натуральних ≥нгред≥Їнт≥в, €к≥ легко можна приготувати в домашн≥х умовах.

Ќатуральн≥ маски дл€ шк≥ри можна використовувати один раз в тиждень, але €кщо шк≥ра жирна, то можна ≥ два рази.

Ќасамперед ретельно очист≥ть обличч€ ≥ нанес≥ть скраб, виготовлений ≥з сол≥ або цукру. ѕомасажуйте шк≥ру круговими рухами. ќсобливо прид≥л≥ть увагу найб≥льш жирним д≥л€нкам, але не травмуйте зони з висипанн€ми. «нову помийте обличч€ ≥ добре висуш≥ть. ћаску наносьте, уникаючи област≥ очей, залиште њњ на 20 хвилин.

ѕот≥м помийте обличч€, висуш≥ть його ≥ в≥дразу нанес≥ть нежирний зволожуючий лосьйон. “акож п≥д≥йдуть коксове масло або масло жожоба, що не так≥ жирн≥, €к ≥нш≥. јле €кщо шк≥ра дуже жирна, використовуйте т≥льки алое вера.

јлое ≥ лимон

јлое в≥домо своњми зволожуючими ≥ регенеруючими властивост€ми. √ель алое вера можна купити в гомеопатичних аптеках, а можна вирощувати цю рослину у себе дома, щоб потр≥бний зас≥б завжди був п≥д рукою.

Ћимон також чудово очищаЇ ≥ осв≥жаЇ шк≥ру, видал€Ї надлишки жиру.

ѕриготуванн€. ќчист≥ть лист алое ≥ в≥докремте желепод≥бну масу. «м≥шайте масу або гель алое з соком лимона. якщо ви впевнен≥ в еколог≥чн≥й чистот≥ лимона, можна використовувати його разом з шк≥ркою. –етельно перем≥шайте ≥нгред≥Їнти.

«елена глина

«елена глина з давн≥х час≥в використовуЇтьс€ дл€ очищенн€ орган≥зму в≥д токсин≥в ≥ насиченн€ його м≥нералами. √лину застосовують €к в косметичних, так ≥ в л≥кувальних ц≥л€х дл€ зн€тт€ болю ≥ зменшенн€ запаленн€.

” наш≥ дн≥ глину можна купити в аптеках ≥ косметичних магазинах.

√лина ефективно боретьс€ з акне, тому що знищуЇ шк≥длив≥ бактер≥њ ≥ заспокоюЇ запален≥ д≥л€нки шк≥ри.

ѕриготуванн€. «м≥шайте зелену глину в порошку з теплою водою. ¬оду додавайте поступово, поки маса не придбаЇте найб≥льш п≥дход€щу дл€ нанесенн€ текстуру.

Ќеобх≥дно використовувати скл€ну, дерев'€ний або керам≥чний посуд. ”никайте пластикового ≥ металевого посуду.

…огурт ≥ чайне дерево

÷€ маска ≥деально п≥дходить дл€ комб≥нованоњ або жирноњ шк≥ри з акне.

ѕеревага йогурту - зволоженн€ шк≥ри без по€ви жирного блиску. ј масло чайного дерева боретьс€ з р≥зними ≥нфекц≥€ми.

ѕриготуванн€. 15 г масла чайного дерева на один стакан натурального йогурту без барвник≥в ≥ п≥дсолоджувач≥в.

ѕивн≥ др≥ждж≥ ≥ €Їчний б≥лок

÷ей рецепт особливо п≥д≥йде дл€ шк≥ри, схильноњ до жирност≥. ѕивн≥ др≥ждж≥ допомагають позбутис€ в≥д токсин≥в, що накопичуютьс€ в шк≥р≥. ¬они багат≥ кремн≥Їм, необх≥дним дл€ п≥дтримки молодост≥ ≥ пружност≥ шк≥ри. яЇчний б≥лок також забезпечуЇ пружн≥сть шк≥ри ≥ в той же час боретьс€ з надлишком шк≥рного сала.

ѕриготуванн€. «'Їднайте обидва компонента до отриманн€ однор≥дноњ консистенц≥њ. ¬ даному випадку ми не беремо €Їчний жовток, але будемо пам'€тати, що в≥н прекрасно п≥дходить дл€ приготуванн€ масок дл€ сухоњ шк≥ри.13.12.2016