8 простих способ≥в позбутис€ герпесу на губах
8 простих способ≥в позбутис€ герпесу на губах
8 простих способ≥в позбутис€ герпесу на губах

’то не стикавс€ з герпесом на губах? ÷€ неприЇмн≥сть з'€вл€Їтьс€ неспод≥вано ≥ в самий нев≥дпов≥дний момент.  оли застуда на губах даЇ про себе знати болючими виразками, нам н≥чого не залишаЇтьс€, €к просто перечекати пару дн≥в, поки вони не зникнуть. јле що робити, €кщо вас чекаЇ важлива зустр≥ч? ¬их≥д Ї!

¬≥с≥м простих порад допоможуть позбутис€ герпесу всього за один день.

1. ћасло чайного дерева

¬оно маЇ ц≥лу низку корисних властивостей, а тому допоможе швидко зупинити розвиток герпесу, особливо на ранн≥й стад≥њ. як т≥льки ви в≥дчули свербл€чку ≥ б≥ль на губ≥, нанес≥ть на це м≥сце трохи масла. –об≥ть це прот€гом дн€.

2. ћасло м'€ти

ƒопомагаЇ зупинити розмноженн€ бактер≥й. «а допомогою ватноњ палички нанес≥ть трохи м'€тного масла на герпес, повторюйте к≥лька раз≥в на день. Ќе т≥льки корисно, але й приЇмно.

3. ѕерекис водню

”н≥версальний знезаражувальний зас≥б, а тому в≥дм≥нно п≥дходить дл€ обробки виразок, €к≥ вже почали кровоточити. ћожна також приготувати компрес з 2 чайних ложок перекису ≥ 50 мл води. «мочивши в цьому розчин≥ шматочок ватки, прикладайте його до хворого м≥сц€.

4. Ћакриц€ (солодка)

’тось сприймаЇ лакрицю €к л≥ки, хтось €к ласощ≥, а у когось вона викликаЇ огиду. јле €кщо у вас Ї лакричний порошок - це те, що треба, щоб позбутис€ герпесу. «м≥шайте його з водою ≥ нанес≥ть на хворе м≥сце. ј наст≥й солодки можна ≥ на виразки наносити, ≥ приймати всередину дл€ зм≥цненн€ ≥мун≥тету.

5. ћолоко

Ќе вс≥ дов≥р€ють цьому методом, але, не спробувавши, ви не д≥знаЇтес€, допоможе в≥н вам чи н≥. —такан молока поставте в холодильник на н≥ч. ¬ранц≥ умоч≥ть в нього ватний диск ≥ приклад≥ть до хворого м≥сц€.  раще повторювати це прот€гом дн€.

6. ≈кстракт ван≥л≥

Ќевелику к≥льк≥сть екстракту наносьте 4-5 раз≥в на день на виразки. “ак €к до складу екстракту входить алкоголь, в≥н знезаражуЇ рану ≥ перешкоджаЇ розмноженню бактер≥й.

7. „асник

«авд€ки своњм антибактер≥альним властивост€м, часник допоможе впоратис€ з герпесом. –оз≥мн≥ть часточку часнику ≥ за допомогою ватки наносьте кашку на хворе м≥сце к≥лька раз≥в на день.

8. Ћ≥д

Ћ≥д може зупинити розвиток герпесу на ранн≥й стад≥њ. як т≥льки починаЇте в≥дчувати сверб≥ж ≥ печ≥нн€ на губ≥, приклад≥ть шматочок льоду. якщо не упустити момент, Ї шанс, що герпес так ≥ не в≥дв≥даЇ вас.


06.11.2016