„им шк≥длив≥ чайн≥ пакетики?
„им шк≥длив≥ чайн≥ пакетики?
„им шк≥длив≥ чайн≥ пакетики?

ќдним з простих ≥ корисних винаход≥в людства останн≥х рок≥в Ї звичн≥ ≥ зручн≥ нам чайн≥ пакетики. ƒ≥йсно, на прилавках магазин≥в €ких т≥льки р≥зновид≥в пакетованого чаю не знайти! ≤ чорний, ≥ зелений, ≥ з додаванн€м фрукт≥в, трав ≥ кв≥т≥в ... ќднак експерти попереджають, що такий чай ≥ чаЇм-то по сут≥ не Ї. Ѕ≥льш того, дл€ здоров'€ цей нап≥й н≥чого доброго не приносить.

Ћ≥кар≥ б'ють на сполох: х≥м≥чний склад чаю в пакетиках ≥ його добавок часто небезпечний дл€ здоров'€.

¬и€вл€Їтьс€, виробники найчаст≥ше кладуть в пакетики не чай, а др≥бний пил, €кий представл€Ї собою залишки в≥д виробництва розсипного чаю: не пропадати ж добру! ЅуваЇ, що виробники взагал≥ використовують подр≥бнений прострочений товар, €кий залежавс€ на прилавках. ¬сього лише 10% чаю в пакетиках Ї натуральним ≥ €к≥сним.

—ьогодн≥ в магазинах непросто знайти чай в пакетиках без додаванн€ барвник≥в ≥ ароматизатор≥в. ѕри цьому, чим дешеве чай, тим б≥льше в ньому дом≥шок ≥ шк≥дливих добавок.

јле ще б≥льш шк≥длив≥ сам≥ пакетики, €к≥ виготовл€ють з використанн€м р≥зних смол, щоб пакетик не розчин€вс€ в гар€ч≥й вод≥.

ѕри вибор≥ чаю в≥ддавайте перевагу звичайному розсипному, так ви вбережете себе в≥д р€ду хвороб внутр≥шн≥х орган≥в, захворювань шк≥ри, зуб≥в ≥ суглоб≥в.


26.10.2016