7 неспод≥ваних причин депрес≥њ
7 неспод≥ваних причин депрес≥њ
7 неспод≥ваних причин депрес≥њ

ƒепрес≥€ в наш час - ц≥лком звичне ≥ поширене захворюванн€. ¬и€вл€Їтьс€, викликати депрес≥ю можуть не т≥льки життЇв≥ перипет≥њ, але ≥ ц≥лком нешк≥длив≥ на перший погл€д реч≥.

1. ѕогана постава

¬и€вл€Їтьс€ постава маЇ пр€мий зв'€зок з обробкою емоц≥й. ¬ ход≥ досл≥джень було з'€совано, що згорблен≥ люди част≥ше використовують у своЇму мовленн≥ слова, пов'€зан≥ з депрес≥Їю.

2. «алежн≥сть в≥д смартфона

якщо ви пост≥йно перев≥р€Їте св≥й смартфон на на€вн≥сть пов≥домлень, то €вно розташован≥ до депрес≥й, тривожних стан≥в ≥ безсонн€.

3. ¬≥дмова в≥д кави

як це не дивно, але досл≥дженн€ показали, що ризик депрес≥й зростаЇ з≥ зменшенн€м вживанн€ кави. Ѕ≥льш ранн≥ досл≥дженн€ показали, що ж≥нки, €к≥ випивають дв≥-три чашки кави в день, р≥дше страждають депрес≥€ми.

4. ѕрокрастинац≥€

якщо пов≥льн≥сть ≥ схильн≥сть в≥дкладати вс≥ справи на пот≥м - це ваша характеристика, то ви ризикуЇте втратити важлив≥ життЇв≥ можливост≥ ≥ не виконати поставлен≥ перед собою ц≥л≥. ÷е може вплинути на самооц≥нку ≥ п≥двищити ризик депрес≥њ.

5. —оц≥альн≥ мереж≥

–егул€рне користуванн€ соцмережами призводить до втрати дорогоц≥нного часу ≥ скороченн€ живого сп≥лкуванн€ з людьми. ѕост≥йн≥ ж оч≥куванн€ пов≥домлень в≥д в≥ртуальних друз≥в п≥дсилюють в≥дчутт€ заздрост≥ ≥ занепокоЇнн€, що призводить до депрес≥њ.

6. “оксичн≥ в≥дносини

Ќещаслив≥ в≥дносини з партнером правильн≥ше буде припинити. ќсобливо €кщо п≥сл€ сп≥лкуванн€ з ним ви в≥дчуваЇте емоц≥йне спустошенн€. якщо ж продовжувати терп≥ти, то вас неминуче чекаЇ депрес≥€.

7. ћалорухливий спос≥б житт€

¬≥домо, що ф≥зичн≥ навантаженн€ призвод€ть до вид≥ленн€ ендорф≥н≥в, гормон≥в задоволенн€. ¬ ход≥ дек≥лькох досл≥джень стало €сно, що спорт ≥ ф≥зкультура - це ефективний зас≥б боротьби з депрес≥€ми ≥ тривожними станами.17.10.2016