–ибне меню допоможе народити розумну дитину
–ибне меню допоможе народити розумну дитину
–ибне меню допоможе народити розумну дитину

¬с≥ батьки мр≥ють, щоб њх д≥ти були розумними ≥ товариськими. ¬чен≥ за€вл€ють, що свою роль в розумовому розвитку д≥тей в≥д≥граЇ харчуванн€ матер≥ в пер≥од ваг≥тност≥. якщо вона њсть багато риби, що м≥стить омега-3 жирн≥ кислоти, то доб'Їтьс€ оч≥куваного результату.

 ислота омега-3 визначать розумов≥ зд≥бност≥ дитини, др≥бну моторику ≥ моторно-зорову координац≥ю. Ќедол≥к же њњ веде до схильност≥ до асоц≥альноњ повед≥нки.

Ќайб≥льше зм≥ст омега-3 знаходитьс€ в риб≥ типу лососевих.

¬ ход≥ досл≥джень було встановлено, що д≥ти ж≥нок, €к≥ в пер≥од ваг≥тност≥ вживали меншу к≥льк≥сть кислоти омега-3, коеф≥ц≥Їнт вербального IQ ви€вивс€ на ш≥сть пункт≥в нижче середнього.

ƒо цього часу ваг≥тним рекомендували обмежити вживанн€ жирноњ риби ≥ морепродукт≥в, щоб не наражати на ембр≥он можливого впливу залишк≥в д≥оксин≥в ≥ шк≥дливою дл€ мозку метилртути.

јле вчен≥ за€вл€ють, що вживанн€ риби значно переважуЇ можливий ризик. ” досл≥дженн€х були зад≥€н≥ 14 тис€ч майбутн≥х матер≥в ≥ њх малюк≥в. ¬ результат≥ ви€вилос€, що д≥ти, у в≥ц≥ 3,5 рок≥в демонструють найкращ≥ показники моторики, були народжен≥ ж≥нками, €к≥ в пер≥од ваг≥тност≥ вживали найб≥льшу к≥льк≥сть кислоти омега-3. ј ось деф≥цит цього елемента в орган≥зм≥ дитини веде до високоњ ймов≥рност≥ патолог≥чноњ соц≥альноњ повед≥нки у д≥тей, такоњ €к нездатн≥сть заводити друз≥в, що часто передуЇ майбутньому асоц≥альноњ повед≥нки.

Ќормальна к≥льк≥сть жирноњ риби дл€ ваг≥тноњ ж≥нки - два рази на тиждень.


06.10.2016