як≥ хвороби пересл≥дують вод≥њв?
як≥ хвороби пересл≥дують вод≥њв?
 як≥ хвороби пересл≥дують вод≥њв?

 оли ми говоримо про сид€чу роботу, то, перш за все, згадуЇмо прац≥вник≥в оф≥су. јле Ї ще одна категор≥€, дл€ €коњ сид€че положенн€ п≥д час робочого дн€ Ц звичне, це Ц вод≥њ.

÷е може з≥псувати здоров'€ не т≥льки профес≥йним вод≥€м, а й тим, хто не може у€вити вже своЇ житт€ без чотирьох кол≥сного друга.

«ахворювань, €кими часто хвор≥ють вод≥њ, ц≥лий Ђбукетї.

як≥ ж чинники ризику здатн≥ привести до цих захворювань ≥ €к њх уникнути?

1. ѕростудн≥ захворювань

¬они загрожують вод≥€м в будь-€кий час року: взимку њх викликаЇ р≥зниц€ температур, а вл≥тку - прот€ги. “ому взимку необх≥дний в≥дпов≥дний верхн≥й од€г, €кий легко можна скинути в салон≥ ≥ швидко над≥ти при виход≥ з нього. ¬л≥тку краще не перебувати на прот€з≥, особливо €кщо ви сп≥тн≥ли.

2. «ахворюванн€ хребта

ќсобливо страждають шийний ≥ поперековий в≥дд≥ли. ¬они виражаютьс€ в головних бол€х, он≥м≥нн≥ к≥нц≥вок, захворюванн€х малого тазу, затисканн≥ нерв≥в в р≥зних м≥сц€х. ƒл€ проф≥лактики необх≥дно займатис€ спортом ≥ проходити пер≥одично курс масажу.  орисний ≥ ортопедичний матрац дл€ сну.

3. Ѕ≥ль у ступн≥

÷е пов'€зано з тим, що ступн≥ досить тривалий час знаход€тьс€ в нерухомому стан≥, а при натисканн≥ на педаль в≥дчувають р≥зке напруженн€. ѕри по€в≥ перших симптом≥в необх≥дна консультац≥€ л≥кар€-ортопеда. ¬ €кост≥ проф≥лактики корисно ходити босон≥ж ≥ носити ортопедичн≥ уст≥лки.

4. «ахворюванн€ серцево-судинноњ системи

якщо врахувати €к≥сть наших дор≥г, то не дивно, що вод≥њ пост≥йно перебувають в нервов≥й напруз≥, а це неминуче в≥дбиваЇтьс€ на робот≥ серц€.

Ѕереж≥ть себе ≥ думайте про своЇ здоров'€!


01.10.2016