як швидко позбутис€ токсикозу?
як швидко позбутис€ токсикозу?
як швидко позбутис€ токсикозу?

“оксикоз - неприЇмний супутник ваг≥тност≥. Ќав≥ть €кщо ж≥нка не знаЇ, що вже ваг≥тна, токсикоз може стати п≥дказкою ц≥кавого положенн€.

’оча токсикоз €вище не з приЇмних, але н≥€кого негативного впливу на здоров'€ мами ≥ малюка не робить.

як правило, токсикоз даЇ про себе знати ближче до п'€того тижн€ ваг≥тност≥. ќднак де€ким ж≥нкам Ђд≥стаЇтьс€ї вже в перш≥ дн≥ п≥сл€ зачатт€. ѕо-р≥зному в≥н ≥ переноситьс€. ћами, €к≥ оч≥кують дв≥йню, страждають в≥д токсикозу б≥льше ≥ пологи прот≥кають складн≥ше. Ѕагато майбутн≥х мам обход€тьс€ п≥д час токсикозу без л≥кар€. јле €кщо нудота турбуЇ б≥льше восьми раз≥в на день або продовжуЇтьс€ на другому, третьому триместр≥ ваг≥тност≥, необх≥дно проконсультуватис€ з л≥карем.

Ќайчаст≥ше, токсикоз проходить до другого триместру ваг≥тност≥. ѕодальша ваг≥тн≥сть ≥ пологи проход€ть спок≥йно, €кщо майбутн€ мама не страждаЇ хрон≥чними захворюванн€ми. ѕричинами токсикозу Ї гормональн≥ зм≥ни в орган≥зм≥ ж≥нки, а також в центральн≥й нервов≥й систем≥.

—правитис€ з токсикозом можна, дотримуючись певних правил.

1. ѕравильне харчуванн€

’арчуватис€ необх≥дно часто ≥ потроху. —н≥данок - ворог токсикозу. Ќайкраще сн≥дати, не встаючи з л≥жка, печивом або тостами. –≥дину краще не вживати, так €к вона провокуЇ блювотний рефлекс. “е саме можна сказати ≥ до об≥ду. ѕ≥сл€ об≥ду пити можна не ран≥ше, н≥ж через 20 хвилин. ”вечер≥ л€гати спати не рекомендуЇтьс€ в≥дразу п≥сл€ њж≥.

”никайте жирноњ, гостроњ ≥ смаженоњ њж≥. –ац≥он повинен складатис€ з тих продукт≥в, €к≥ ж≥нка хоче. Ќе варто турбуватис€ про те, що ви не з'њли продукти, корисн≥ дл€ дитини.

2. ѕам'€тайте про запахи

–≥зк≥ запахи також можуть викликати нудоту, тому сл≥д уникати прокурених прим≥щень. ѕостарайтес€ в≥дмовитис€ в≥д користуванн€ духами. ѕров≥трюйте к≥мнату перед сном.

3. ѕийте в≥там≥ни

¬≥там≥ни також допомагають впоратис€ з нудотою. ¬≥там≥н ¬6 найефективн≥ший при нудот≥. ¬≥н м≥ститьс€ в шпинат≥, червон≥й капуст≥, пом≥дорах, бананах.

4. ѕовноц≥нний в≥дпочинок

Ѕ≥льше в≥дпочивайте. ÷е €к раз той випадок, коли робота почекаЇ.


23.08.2016