Ќайкорисн≥ш≥ види борошна!
Ќайкорисн≥ш≥ види борошна!

Ћ≥кар≥ ≥ д≥Їтологи в один голос тверд€ть про шкоду борошн€них ≥ солодких вироб≥в. Ќа њхню думку, ц≥ продукти шкод€ть не т≥льки ф≥гур≥, але ≥ серцево-судинн≥й ≥ ендокринн≥й системам. ¬иною всьому вони вважають пшеничне борошно вищого гатунку, €ке переважно ≥ стаЇ основою хл≥ба ≥ кондитерських вироб≥в. ¬ процес≥ обробки вс≥ поживн≥ речовини в ньому руйнуютьс€, а вуглеводи набувають негативн≥ властивост≥. јле це зовс≥м не означаЇ, що в≥д борошн€них продукт≥в сл≥д в≥дмовл€тис€. ѕропонуЇмо п'€ть вид≥в ц≥льнозернового борошна, вироби з €ких не т≥льки не Ї небезпечними, а нав≥ть корисн≥.

√речана мука

¬чен≥ ви€вили, що гречана мука знижуЇ р≥вень цукру в кров≥ на 20%, а тому незам≥нна дл€ тих, хто страждаЇ на д≥абет.

ѕри низькому вм≥ст≥ жир≥в гречана мука багата кл≥тковиною, що робить продукти з нењ не т≥льки смачними, а й спри€ють проф≥лактиц≥ серцево-судинних захворювань. ’арчов≥ волокна Ђзбираютьї залишки жовчних кислот, жир≥в ≥ Ђпоганийї холестерин. ’л≥б, млинц≥, оладки з гречаного борошна гарантують повноц≥нне надходженн€ в орган≥зм кал≥ю, цинку, марганцю ≥ магн≥ю.

–исова мука

ƒл€ жител≥в јз≥њ рисове борошно - звичний щоденний продукт. « нього робл€ть рисовий пап≥р дл€ рол≥в ≥ безл≥ч солодощ≥в. Ќа њњ основ≥ печуть пироги ≥ готують д≥Їтичн≥ торти. ¬с≥ ц≥нн≥ властивост≥ борошна збер≥гаютьс€, так €к њњ виробл€ють з ц≥льних зерен. ’л≥б з рисовоњ муки - це джерело в≥там≥н≥в групи ¬ ≥ ––.

 укурудз€на мука

 укурудз€не борошно буваЇ грубого ≥ др≥бного помелу. Ђћ≥нусї кукурудз€ноњ муки в тому, що вона не волод≥Ї такими пекарськими €кост€ми, €к пшенична - т≥сто погано Ђп≥дн≥маЇтьс€ї, хл≥б виходить пористий ≥ швидко черств≥Ї.  укурудз€не борошно не м≥стить глютену, а тому корисне дл€ тих, хто страждаЇ на цел≥ак≥ю. ƒо складу кукурудз€ного борошна вход€ть дв≥ незам≥нн≥ ам≥нокислоти - триптофан ≥ л≥зин, без €ких неможливо кровотворенн€ ≥ виробленн€ ц≥лого р€ду гормон≥в. ’л≥б з кукурудз€ного борошна багатий кремн≥Їм, нестача €кого веде до втрати еластичност≥ судин, що може призвести до ≥нфаркту та ≥нсульту.

Ћьн€на мука

Ћл€ний хл≥б м≥стить в с≥м раз≥в б≥льше кал≥ю, н≥ж банани, €к≥ вважаютьс€ одним з головних його джерел. “ому лл€на мука незам≥нна дл€ тих, хто страждаЇ серцево-судинними захворюванн€ми.

Ћьн€на мука в≥др≥зн€Їтьс€ високою харчовою ц≥нн≥стю ≥ може дати орган≥зму необх≥дн≥ б≥лки - њх зм≥ст в них дос€гаЇ 50%. ” лл€ному борошн≥ м≥ст€тьс€ виключно корисн≥ жири ќмега-3 в правильн≥й пропорц≥њ з ќмега-6.Ћьн€на мука - джерело л≥гнан≥в - корисних речовин, що волод≥ють протираковими властивост€ми.

јмарантова мука

Ќас≥нн€ амранта ≥ борошно з нього - рекордсмени за вм≥стом сквалену - потужного антиоксиданту, €кий захищаЇ орган≥зм в≥д розвитку ракових пухлин. јмарант перевершуЇ вс≥ зернов≥ культури за вм≥стом кал≥ю ≥ ц≥нних ам≥нокислот: 100 г борошна м≥стить 15 г необх≥дного орган≥зму б≥лка. ”н≥версальн≥сть амарантового борошна пол€гаЇ в тому, що з нього можна робити не т≥льки хл≥б, але також його додають в каш≥ ≥ пюре. ÷е природний постачальник л≥зину в кл≥тини - ам≥нокислоти, необх≥дноњ дл€ боротьби з в≥русними ≥нфекц≥€ми.


11.07.2016