„ому груб≥Ї шк≥ра на л≥кт€х?
„ому груб≥Ї шк≥ра на л≥кт€х?
„ому груб≥Ї шк≥ра на л≥кт€х?

якщо ви пом≥тили, що шк≥ра на ваших л≥кт€х стала занадто грубою, це прив≥д звернутис€ до л≥кар€-ендокринолога.

Ѕудь-€к≥ зм≥ни шк≥рного покриву, €к правило, вказують на на€вн≥ захворюванн€ щитовидноњ залози.  оли щитовидка знижуЇ виробленн€ гормон≥в, особливо т≥ротокс≥на, це негайно позначаЇтьс€ на обм≥н≥ речовин в орган≥зм≥: шк≥рний покрив упов≥льнюЇ швидк≥сть в≥дновленн€. ÷е призводить до того, що шк≥ра на л≥кт€х груб≥Ї, стаЇ шорсткою ≥ нав≥ть лопаЇтьс€.

ѕор€д з груб≥стю шк≥ри в област≥ л≥кт≥в, пац≥Їнти з проблемами виробленн€ гормон≥в щитовидноњ залози можуть в≥дзначати у себе пост≥йне бажанн€ спати, розбит≥сть ≥ слабк≥сть. „асто внасл≥док упов≥льненн€ обм≥ну речовин людина починаЇ набирати зайву вагу.

ўо робити, €кщо шк≥ра на л≥кт€х загруб≥ла?

1. Ќасамперед треба усв≥домити, що проблема не в сам≥й шк≥р≥, а в порушенн≥ роботи внутр≥шн≥х орган≥в, зокрема щитовидноњ залози.

2. ѕройти консультац≥ю у л≥кар€-ендокринолога, €кий призначить необх≥дн≥ анал≥зи з визначенн€ р≥вн€ гормон≥в.

3. ¬и€вивши проблему в робот≥ щитовидноњ залози, л≥кар постараЇтьс€ з'€сувати причину зниженн€ њњ активност≥, п≥дбере необх≥дне л≥куванн€, призначить р€д препарат≥в, що п≥двищують р≥вень гормон≥в щитовидноњ залози в орган≥зм≥.

4. ¬и можете змащувати шк≥ру на л≥кт€х поживними кремами ≥ маз€ми, але проблема все одно буде повертатис€, так €к њњ викликають б≥льш серйозн≥ неполадки в орган≥зм≥, €к≥ потр≥бно усв≥домити.