яка вип≥чка може бути корисною?
яка вип≥чка може бути корисною?
яка вип≥чка може бути корисною?

ѕир≥жки, булочки ≥ плюшки з≥ здобного т≥ста - найб≥льш≥ ласощ≥ дл€ багатьох людей. јле д≥Їтологи нагадують, що вживанн€ здоби спри€Ї накопиченню великоњ к≥лькост≥ енерг≥њ у вигл€д≥ жирових в≥дкладень. „и можливо зробити так, щоб булочки, торти ≥ кекси не псували ф≥гуру?

‘ах≥вц≥ кажуть, що користь вип≥чки залежить в≥д складу т≥ста. Ќасичене жирами ≥ цукром т≥сто, звичайно, навр€д чи принесе багато корист≥ здоров'ю. ѕом≥чено, що люди, €к≥ вживають багато здоби, €к правило, мають зайву вагу.

ѕо€снюЇтьс€ це тим, що вуглеводи, що м≥ст€тьс€ в борошн≥, досить довго перетравлюютьс€ орган≥змом. ” здобне т≥сто, кр≥м Ђпов≥льнихї вуглевод≥в, додаютьс€ Ђшвидк≥ї, велика к≥льк≥сть €ких присутн€ в жирах в цукр≥. ÷е означаЇ, що вс≥л€к≥ вироби ≥з здобного т≥ста спри€ють накопиченню великоњ к≥лькост≥ енерг≥њ у вигл€д≥ жирових в≥дкладень.

≈ксперти дали к≥лька порад, €к вип≥чку зробити корисною.

1. якщо вип≥чка призначена дл€ д≥тей, то в н≥й краще не використовувати маргарин, зам≥сть нього сл≥д вз€ти вершкове масло або ж комб≥нувати його з рослинним.

2. якщо хтось ≥з домочадц≥в не любить корисних продукт≥в, то њх можна подр≥бнити ≥ додати в т≥сто. “ак, д≥ти не пом≥чають у вип≥чц≥ сир або овоч≥.

3. —мажене т≥сто можна вживати т≥льки дорослим, а дл€ перетравленн€ дит€чим орган≥змом це занадто важкий продукт. якщо готувати дл€ дитини, краще пир≥жки вип≥кати в духовц≥.

як би ви не любили пир≥жки, треба постаратис€ тримати себе в руках ≥ не њсти вип≥чку занадто часто в необмежен≥й к≥лькост≥, в ≥ншому випадку зайва вага гарантована. 


13.06.2016