4 головн≥ чолов≥ч≥ фоб≥њ
4 головн≥ чолов≥ч≥ фоб≥њ

≤снуЇ дуже мало людей, €к≥ абсолютно н≥чого не бо€тьс€. ” кожного Ї своњ страхи. ’тось намагаЇтьс€ впоратис€ з ними, а хтось так ≥ живе, тр€сучись ≥ бо€чись. Ќебезпека в тому, що Ї фоб≥њ, €к≥ посилюютьс€ з кожним роком. “ак, у чолов≥к≥в вчен≥ вид≥лили чотири фоб≥њ, €к≥ з роками т≥льки зростають.

1. ≤мпотенц≥€

ƒумка про втрату ЂбоЇздатност≥ї в л≥жку найб≥льше л€каЇ чолов≥к≥в. ¬ наш≥ роки ≥мпотенц≥€ д≥йсно сильно помолодшала. ѕричини звичайн≥ - сид€чий спос≥б житт€, в≥дсутн≥сть ф≥зичноњ активност≥, занадто багато жирноњ њж≥. ќпитуванн€ серед чолов≥к≥в показало, що страх ≥мпотенц≥њ у них куди б≥льше, н≥ж страх перед онкозахворюванн€ми та порушенн€ми д≥€льност≥ серц€.

2. —лабк≥сть

ѕоки чолов≥к молодий, його впевнен≥сть у власному здоров'њ ≥ внутр≥шн≥й м≥цност≥ непохитна. јле з роками така самовпевнен≥сть потроху ос≥даЇ. ¬≥дчутт€ витоку енерг≥њ, складн≥сть п≥дтримки ф≥зичноњ форми - все це породжуЇ страх стати нем≥чним ≥ безсилим, що неприпустимо в св≥домост≥ кожного чолов≥ка. јле природа так розпор€дилас€, що на першому план≥ завжди молод≥ ≥ м≥цн≥, а змиритис€ з цим чолов≥кам зовс≥м непросто.

3. —тар≥сть

¬≥дпочити в≥д роботи - нормальне бажанн€ кожного чолов≥ка, але набути статусу пенс≥онера готовий далеко не кожен. якщо дл€ ж≥нок пенс≥€ - це можлив≥сть б≥льше часу прид≥л€ти онукам, хоб≥, то чолов≥ки починають сприймати себе Ђневидимкамиї. ÷е сильний удар по њхньому самолюбству. √оловне в таких обставинах не падати духом, а шукати нов≥ можливост≥ реал≥зовувати себе, тим б≥льше, що часу тепер не бракуЇ.

4. —трах недоумства

—татистика показуЇ, що чолов≥ки част≥ше за ж≥нок страждають пом≥рними когн≥тивними порушенн€ми, тобто Ђпопередньоюї хворобою јльцгеймера. ѕриродно, часткова або повна втрата контролю над собою не даЇ чолов≥ков≥ спокою. јле просто чекати в страху деменц≥њ, принаймн≥, нерозумно. –озумова робота ≥ правильне харчуванн€ - запорука €сноњ голови ≥ здоров'€ орган≥зму до к≥нц€ довгого житт€.


26.06.2016