—пец≥њ ≥ пр€нощ≥ проти д≥абету
—пец≥њ ≥ пр€нощ≥ проти д≥абету
—пец≥њ ≥ пр€нощ≥ проти д≥абету

—пец≥њ ≥ пр€нощ≥ - дивовижн≥ добавки до страв, €к≥ не т≥льки покращують смак, але ≥ позитивно впливають на здоров'€. Ѕагато трав м≥ст€ть б≥льше антиоксидант≥в, н≥ж фрукти ≥ овоч≥. Ќещодавно вчен≥ з'€сували, що трави здатн≥ захищати в≥д поразки тканин ≥ запалень, €к≥ викликаЇ головний симптом д≥абету - п≥двищений р≥вень цукру в кров≥.

јмериканськ≥ вчен≥ досл≥джували 24 види спец≥й ≥ ви€вили, що кр≥м високого вм≥сту антиоксидант≥в, вони в≥дм≥нно перешкоджають утворенню речовин, €к≥ ушкоджують тканини при д≥абет≥. јвтори досл≥дженн€ по€снили, що €кщо р≥вень цукру в кров≥ п≥двищений, в орган≥зм≥ запускаЇтьс€ процес приЇднанн€ цукру до молекул б≥лка. ќтриман≥ в результат≥ речовини актив≥зують ≥мунн≥ реакц≥њ, що викликаЇ запаленн€ ≥ ураженн€ тканин при д≥абет≥.

¬чен≥ ви€вили пр€мий зв'€зок м≥ж вм≥стом фенолу в спец≥€х та њх здатн≥стю запоб≥гати запальним процесам.

як приклад досл≥дники привели б≥олог≥чну активн≥сть кориц≥. ¬и€вилос€, що екстракт кориц≥ знижуЇ вм≥ст цукру в кров≥ п≥сл€ њж≥ у гризун≥в ≥ людей.

ƒосл≥дженн€ показали, що в склад≥ таких спец≥й, €к кориц€ ≥ гвоздика, м≥ститьс€ 18% ≥ 30% фенолу в≥д сухоњ ваги. ¬чен≥ також в≥дзначають, що кожна спец≥€ м≥стить св≥й тип фенолу, вс≥ вони по-р≥зному впливають на орган≥зм, тому р≥зноман≥тн≥сть спец≥й в рац≥он≥ принесе максимальну користь.

 р≥м того, експерти стверджують, що зниженн€ р≥вн€ цукру в кров≥ спри€Ї зменшенню ризику серцево-судинних захворювань, пов'€заних з д≥абетом.

“аким чином, вчен≥ рад€ть готувати страви не з с≥ллю, у €к≥й не ви€влено антиоксидантних властивостей, кр≥м того, вона п≥двищуЇ тиск, а з р≥зноман≥тними спец≥€ми. ÷е не т≥льки додасть п≥кантний смак стравам, але ≥ принесе максимальну вигоду здоров'ю.


20.06.2016