яка користь в≥д депрес≥њ?
яка користь в≥д депрес≥њ?

ѕрот€гом стол≥ть вчен≥ доводили, що стреси ≥ депрес≥њ згубно позначаютьс€ на здоров'њ людини в ц≥лому. Ѕ≥льш того, в останн≥ дес€тил≥тт€ набула попул€рност≥ теор≥€ психосоматики, зг≥дно з €кою будь-€ке ф≥зичне захворюванн€ Ї в≥дображенн€м проблем з псих≥кою.

јле нещодавно американськ≥ вчен≥ прийшли до висновку, що кр≥м свого згубного впливу на людину депрес≥€ тањть в соб≥ де€к≥ позитивн≥ можливост≥.

Ќа думку експерт≥в, саме в цей пер≥од псих≥чного розладу у людини Ї шанс подумати над тим, €к вона живе, оц≥нити достоњнства ≥ недол≥ки своЇњ роботи, пом≥ркувати про в≥дносини або с≥мейний стан та ≥н. Ќ≥хто не сперечаЇтьс€, що апатичне ставленн€ до житт€ п≥д час депрес≥њ накладаЇ певний в≥дбиток на вс≥ наш≥ роздуми, однак розлад - це свого роду бар'Їр, п≥сл€ €кого нас можуть чекати серйозн≥ зм≥ни.

¬поравшись з депресивним станом, ми можемо ще раз об'Їктивно оц≥нити €к≥сть свого житт€. ѕодолати депрес≥ю легкого та середнього ступен€ допоможуть натуральн≥ антидепресанти, €к≥ подарувала нам природа:

- мел≥са л≥карська,

- м'€та,

- зв≥роб≥й,

- пустирник пТ€тилопасний,

-валер≥ана л≥карська,

- кор≥нь солодки,

- шипшина,

- шишки хмелю,

- банани, апельсини, мандарини, грейпфрути та нав≥ть кава ≥ какао.

якщо в пер≥од нервового розладу в наш≥й п≥дсв≥домост≥ спливли питанн€, €к≥ приховано турбували нас, але з €ких-небудь причин ≥гнорувалис€ нами, в Ђпереродженномуї стан≥ ми просто не маЇмо права не звертати на них уваги. ¬ ≥ншому випадку, невдоволенн€ собою може знову привести нас до емоц≥йного зриву. “ому депрес≥ю д≥йсно можна вважати стимулом, €кий змушуЇ нас активно д≥€ти ≥ зм≥нювати житт€ на краще.


07.06.2016