ѕор≥внюючи себе з ≥ншими, ми стаЇмо б≥льш нещасними
ѕор≥внюючи себе з ≥ншими, ми стаЇмо б≥льш нещасними
ѕор≥внюючи себе з ≥ншими, ми стаЇмо б≥льш нещасними

ѕор≥внюючи своњ дос€гненн€ з усп≥хом друз≥в, ви самост≥йно позбавл€Їте себе в≥дчутт€ щаст€. Ќ≥коли не рахуйте, ск≥льки заробл€ють ваш≥ друз≥ або родич≥ - це зробить вас нещасними.

ƒосл≥дники рад€ть дл€ прогнозуванн€ своЇњ кар'Їри пор≥внювати св≥й усп≥х з усп≥хом колег, але н≥€к н≥ друз≥в ≥ родич≥в. ¬чен≥ проанал≥зували результати ™вропейського соц≥ального опитуванн€, в €кому вз€ло участь 19 тис€ч ос≥б з 18 крањн. ¬и€вилос€, що лише чверть людей н≥коли не пор≥внюють своњ доходи з доходами ≥нших людей. 36% знаходили це ц≥кавим ≥ пор≥внювали своњ ф≥нанси з ф≥нансами колег, а 21% пор≥внювали своњ доходи з доходами член≥в с≥м'њ та друз≥в. ѕри цьому досл≥дники в≥дзначили, що британц≥ р≥дше ц≥кавл€тьс€ зарплатами ≥нших людей, н≥ж сх≥дн≥ Ївропейц≥. ¬и€вилос€ також, що чим менше заробл€Ї людина, тим б≥льше њй хочетьс€ зазирнути в чужий гаманець. ѕор≥внюють ф≥нанси ≥ люди, що працюють на себе.

ƒосл≥дники також з≥ставили схильн≥сть людей пор≥внювати св≥й усп≥х з чужим р≥внем щаст€, задоволен≥стю житт€м, оптим≥змом. ¬ результат≥ анал≥зу ви€вилос€, що т≥, хто пор≥внював себе з ≥ншими, були менш щаслив≥. “ак що, жив≥ть своњм житт€м, не заздр≥ть чужому усп≥ху ≥ будьте щаслив≥!